AlfaRosso: новий концепт CRN

15.11.2018

AlfaRosso: новий концепт CRN

AlfaRosso: новий концепт CRN

AlfaRosso: новий концепт CRN

Верф CRN оприлюднила концепт інноваційної експедиційної яхти AlfaRosso, розроблений студією Francesco Paszkowski Design. Яхта доступна в трьох розмірах – 45, 50 і 55 метрів і має регістровий тоннаж від 499 брутто-тонн в залежності від розміру.

AlfaRosso – це яхта, що відрізняється особливим стилем. Строгі лінії яхти, чітко окреслений профіль корпусу і різкі, чисті лінії створюють в ній відчуття поезії в русі. Це відмінно поєднується з ретельно розрахованими відкритими просторами і комфортом інтер’єрів. Кормова частина, нижня і головна палуби також відрізняються унікальним дизайном. На відміну від класичних експедиційних яхт, де такі зони зазвичай є технічними, на AlfaRosso відводяться для гостей.

Чудова якість цієї яхти легко вгадується як у внутрішніх, так і в зовнішніх просторах. Основою тут є дерево тика, яке формує перехід між традиційними і інноваційними елементами. У просторих інтер’єрах єднання між внутрішніми і зовнішніми просторами досягається за допомогою елегантних сталевих поручнів, які вигідно відрізняються класичнистю рейок, мінімалістичними сходами, що з’єднують палуби, і особливою атмосферою релаксу, створюваної басейном, вмонтованим в покриття головної палуби. Всі ці деталі створюють максимальний контакт між гостями, морем і небом, знищуючи все бар’єри, які можуть заважати насолоді яхтингом. Тендер і все обладнання для відпочинку на воді зберігаються в носовій частині, що дозволяє залишати поверхню палуби вільної, підкреслюючи динамічну індивідуальність AlfaRosso і пристрасть її власника до досліджень.

Поділитися:

Повернутися