CRN M/Y Rio: елегантність у деталях

18.01.2022

CRN M/Y Rio: елегантність у деталях

CRN M/Y Rio: елегантність у деталях

CRN M/Y Rio: елегантність у деталях

Ferretti Group Superyacht Yard у Анконі на закритій церемонії спустила на воду 62-метрове судно. Воно побудоване за принципом full custom та змінило робочу назву з Project C138 на M/Y Rio.

M/Y Rio – має елегантні лінії в стилі спорт і практично вертикальний нос. Корпус яхти виконаний із сталі, а надбудова – із алюмінію. CRN M/Y Rio була спроектована у тісній співпраці з Omega Architects. Нідерландська студія дизайну та архітектури на чолі з Frank Laupman розробили екстер’єри, а Pulina Exclusive Interiors займалися внутрішніми плануваннями та оформленням.

Ця 4-палубна суперяхта завдовжки 62 метри та шириною 11.2 метра може з комфортом розмістити до 12 гостей. На головній палубі є VIP-кают, що займає простір від борту до борту. Інші чотири каюти розташовані на нижній палубі: ще одна VIP, пара кают із двоспальними ліжками та одна каюта twin з роздільними ліжками. Усі палуби з’єднуються ліфтом.

На борту багато уваги приділили функціональності простору. На нижній палубі буде облаштовано оздоровчий центр з хаммамом, масажним кабінетом та фітнес залом у пляжному клубі. Власник отримає приватну палубу.

Також CRN активно просуває цінності сталого розвитку, спрямовані на зниження шкідливого впливу на довкілля. Важливими прикладами такого підходу є тригенераційні системи (генерування одночасно декількох видів енергії, включаючи електрику, тепло і холод), а також активне використання сонячної енергії, які допомагають скоротити споживання тепла на 32% та електроенергії на 79%.

Поділитися:

Повернутися