CRN представила проект 52-метрової кастом яхти

01.06.2021

CRN представила проект 52-метрової кастом яхти

CRN представила проект 52-метрової кастом яхти

CRN представила проект 52-метрової кастом яхти

Новий повністю кастомізований проект M/Y 142 відрізняється вишуканими спортивними лініями і чудово проробленими відкритими палубами, які дарують неймовірне відчуття свободи під відкритим небом. Як і інші суперяхти верфі CRN, 52-метрове судно буде будуватися в Анконі і уособлювати кращі італійські традиції, які якнайкраще підкреслюють бачення і смак майбутнього власника.

Її довжина 52 метри, ширина 9 метрів і гросстоннаж 499 GRT, а корпус і надбудова виконані з алюмінію. На чотирьох палубах з комфортом розмістяться 10 гостей, включаючи майстер-апартаменти власника на головній палубі і чотири VIP-каюти на нижній палубі.

Над екстер’єром M/Y 142 трудилася студія дизайну Omega Architects спільно з архітекторами Massari Design, які брали участь в розробці інтер’єру яхти. В результаті вийшла суперяхта з акуратними, але одночасно виразними лініями екстер’єру, майже вертикальним носом і спортивним динамічним характером. Панорамне тоноване скління на головній і верхній палубах доповнює елегантну зовнішню архітектуру, дозволяючи гостям насолоджуватися захоплюючими панорамами. Навіть ілюмінатори рульової рубки унікально інтегровані в загальну стилістику, створюючи нерозривну лінію скління.

Головну палубу обрамляють арки в фірмовому стилі дизайнера Френка Лаупмана, вони створюють ефектний вигляд профілю та унікальні форми на кормі. Відмінною рисою цього судна є великі і розкішні відкриті простори.

Інтер’єр відрізняється простотою і чіткістю форм. Він відображає модну концепцію сучасного життя – вишуканість і в той же час відчуття вільного простору.

CRN в даний час будує ще 3 кастом-яхти: 62-метрову CRN M/Y 138, 72-метрову CRN M/Y 139 і 60-метрову CRN M/Y 141.

Поділитися:

Повернутися