Custom Line 106’ M/Y Gerry’s Ferry

16.02.2022

Custom Line 106’ M/Y Gerry’s Ferry

Custom Line 106’ M/Y Gerry’s Ferry

Custom Line 106’ M/Y Gerry’s Ferry

Ferretti Group повністю відновила роботу після пожежі в одному з доків верфі та продовжує активно будувати нові яхти. До лінійки яхт, що глісують, бренду Custom Line приєднався ще один корпус CL 106′, який був урочисто спущений на воду на верфі Ferretti Group Superyacht Yard.

Яхта завдовжки 33 метри одержала ім’я M/Y Gerry’s Ferry. Вона є витвором інженерного відділу Ferretti Group, а також Francesco Paszkowski Design, який працював над дизайном інтер’єру та інтер’єру. Ретельно вивірені лінії доповнені чудовими гідродинамічними характеристиками. Екстер’єр дуже чітко відображає стилістику та характер Custom Line. Потужна надбудова та корпус одночасно мають плавні та згладжені форми. Весь профіль від носа до корми може похвалитися захоплюючим чергуванням матеріалів та відтінків: світла надбудова та корпус контрастно доповнюються вставками із темного тонованого скла.

Також Custom Line Atelier працювали в тісному контакті із замовником, щоб зрозуміти та інтерпретувати бажаний стиль інтер’єру та зробити його дуже персоналізованим. Майбутній власник самостійно вибирав усі кольори та відтінки, які використовуються на борту. Червоному кольору відведено особливе місце, і він присутній тією чи іншою мірою в дизайні інтер’єру, тканинах і декорі.

Поділитися:

Повернутися