Custom Line 120 завоювала Boat Builder Awards 2018

26.11.2018

Custom Line 120 завоювала Boat Builder Awards 2018

Custom Line 120 завоювала Boat Builder Awards 2018

Custom Line 120 завоювала Boat Builder Awards 2018

Інвестиції в дослідження і розробки приносять Ferretti Group чергові плоди, винагороджуючи за прихильність інновацій. Підтвердженням тому служить перемога в престижному технологічному конкурсі Boat Builder Awards. Вручення премії було організовано журналом International Boat Industry в рамках виставки METSTRADE, і відбулося в Національному морському музеї в Амстердамі.

Ferretti Group присудили Boat Builder Awards в категорії «Спільне рішення розробника і партнера в ланцюжку поставок» при створенні інноваційної лаундж-двері на яхті Custom Line 120 ‘. Інновація стала можливою завдяки співпраці інженерного департаменту Ferretti Group, студії дизайну Francesco Paszkowski і Mecaer Aviation Group з аерокосмічної галузі.

Винахід являє собою інноваційні скляні двері, які відкривають нові горизонти в будівництві яхт з точки зору практичності та естетичної привабливості. Двері, встановлені ​​під кутом 45 °, може або традиційно відкриватися, зрушуючи в бік, або використовувати механізм для підйому вгору і зникнення в стелі.
Обидві операції виконуються за допомогою електродвигунів, а система також включає в себе незворотний редукторний двигун, який забезпечує безпечну роботу в разі електричних збоїв. Завдяки цьому високотехнологічному механізму поворотні двері об’єднують кокпіт і лаунж-зону Custom Line 120 ‘, утворюючи єдиний простір для відпочинку площею понад 80 квадратних метрів.

Поділитися:

Повернутися