Ferretti Group на венеціанському яхтовому шоу 2021

26.05.2021

Ferretti Group на венеціанському яхтовому шоу 2021

Ferretti Group на венеціанському яхтовому шоу 2021

Ferretti Group на венеціанському яхтовому шоу 2021

Дві фантастичні прем’єри, ексклюзивний захід і чудові човни.

Ferretti Group планує виставляти 11 яхт в центрі уваги на Venice Boat Show 2021, яка пройде з 29 травня по 6 червня. Венеція підготувала розкішну сцену для двох вражаючих прем’єр: Ferretti Yachts 1000 – найбільша яхта, коли-небудь побудована верф’ю, і 43wallytender X – версія тендера з підвісним мотором.

Ferretti Yachts 1000 – світова прем’єра

Ferretti Yachts 1000 – це 30-метровий флагман верфі зі скловолокна, який побудований із застосуванням новітніх технологічних розробок. Він став результатом співпраці інженерного відділу Ferretti Group, Філіппо Сальветті, що відповідає за екстер’єр, і Ideaeitalia – дизайнера інтер’єру. У Ferretti Yachts 1000 повністю новий підхід до життя на борту за рахунок унікальних дизайнерських рішень, але одночасно класичного стилю інтер’єру з м’якими, збалансованими колірними тонами і легкими контрастами. Збільшена площа скління, яка дозволить залити природним світлом всі внутрішні приміщення, а незвичайна корма привносить абсолютно новий формат пляжного клубу.

43wallytender x – європейська прем’єра

43wallytender X – це версія з підвісним мотором, яка представляє собою швидкий, міцний і практичний 13-метровий катер. Тут форма і функціональність знаходяться в ідеальному балансі. Інноваційний дизайн кокпіта в центральній частині човна забезпечує практичність і доступність. На борту ви можете в повній мірі насолодитися свіжим повітрям на відкритому просторі з максимальним комфортом і рівнем безпеки.

«Венеція займає велике місце в нашому серці, так як вона є ключовою стратегічною локацією того, що я називаю Східним Середземномор’ям. Для Ferretti Group 2021 рік став рекордним, і це бот-шоу стане для італійської яхтової індустрії ще однією важливою точкою опори»- прокоментував генеральний директор Ferretti Group Альберто Галассі.

Разом з цими двома чудовими новинками будуть представлені Ferretti Yachts FY500 і FY670, Riva Rivamare, Dolceriva and 90 ‘Argo, Pershing 8X і 9X, а також Itama 62S і патрульний катер FSD N802.

Поділитися:

Повернутися