Ferretti Group примет участие на Versilia Yachting Rendez-Vous — новости от «Морского дома «Аркадия»

05.05.2018

Ferretti Group візьме участь на Versilia Yachting Rendez-Vous

Ferretti Group візьме участь на Versilia Yachting Rendez-Vous

Ferretti Group візьме участь на Versilia Yachting Rendez-Vous

Італійське місто Viareggio – яхтова столиця Середземного моря – в черговий раз приймає гостей з усього світу. З 10 по 13 травня тут пройде вже традиційна виставка Versilia Yachting Rendez-Vous. Яскраве свято всього того, що з гордістю носить лейбл «Made in Italy» – яхти, мистецтво, дизайн, частування та напої.

Почесними гостями виставки стануть мер міста Віареджіо, пан Giorgio Del Ghingaro, автор знаменитого вислову «ми володіємо морем», і губернатор Тоскани пан Enrico Rossi. У числі учасників – морські архітектори, дизайнери, яхтові експерти і власники яхт.

У минулому році флагманом Versilia Yachting Rendez-vous виявилася Atlante – мега-яхта 55 метрів верфі CRN Yachts, групи Ferretti. Це справжній витвір мистецтва є результатом спільної діяльності верфі, а також студії Nuvolari Lenard, яка відповідала за зовнішній дизайн, і студії Gilles & Boissier, відповідальної за інтер’єр яхти.

В цьому році Ferretti Group, як найбільша італійська група компаній виробників яхт, буде широко представлена ​​на Versilia Yachting Rendez-vous наступними моделями: Ferretti Yachts 450 і Ferretti Yachts 920, Riva 63 ‘Virtus, 76’ Perseo, 88 ‘Domino Super, Pershing 82 і Navetta 37 від Custom Line.

Поділитися:

Повернутися