Ferretti Yachts 1000 спустили на воду: флагман верфі Каттоліка

12.03.2021

Ferretti Yachts 1000 спустили на воду: флагман верфі Каттоліка

Ferretti Yachts 1000 спустили на воду: флагман верфі Каттоліка

Ferretti Yachts 1000 спустили на воду: флагман верфі Каттоліка

Перший корпус Ferretti Yachts 1000, найбільша модель, зроблена на верфі Ферретті в Каттоліка (не варто забувати, що CRN і Сustom Line, які знаходяться в Ла Спеції набагато більше) була спущена на воду 12 березня 2021 р.

Величезні інвестиції в дослідження і розробки, тисячі годин проектування, численні варіанти прес-форм на заводі Plug & Mold в Форлі та настільки ж тривалий і делікатний етап будівництва на верфі Каттоліка.

І, як результат, новий чудовий флагман, що поєднує в собі талант і технології, інновації, майстерність і дизайн у кращих італійських традиціях.

Велична Ferretti Yachts 1000 змінює весь підхід до життя на борту. В основі проекту лежить ідея переосмислення простору таким чином, щоб комфортно відчувати себе у витонченому дизайні з чистими лініями і вишуканими матеріалами, вираженими в словосполученні «Як вдома».

«Новий флагман – це захоплюючий витвір мистецтва, пронизаний стилем, баченням і ентузіазмом багатьох кваліфікованих і талановитих людей, які представляють собою фактор перемоги Ferretti Yachts. Всім їм я хотів би висловити свою щиру подяку за те, як вони завершили видатний проект, такий як Ferretti Yachts 1000, у такий складний рік», – прокоментував спуск CEO Ferretti Group Альберто Галасси. «Ця фантастична яхта дійсно уособлює ідею про приватний острів, на якому ви можете отримати незабутній досвід морських подорожей в кращих Італійських традиціях.»

Над морською архітектурою супер яхти працювали комітет Ferretti Group з розробок і стратегічного планування під керівництвом П’єро Феррарі разом з інженерним відділом групи компаній. Дизайн екстер’єру виконав Філіппо Сальветті, а інтер’єри спроектувала студія IdeaeItalia.

Поділитися:

Повернутися