Floating motors: Автомобіль або човен?

12.10.2021

Floating motors: Автомобіль або човен?

Floating motors: Автомобіль або човен?

Floating motors: Автомобіль або човен?

Поки ми очікуємо появу серійних літаючих машин, італійський дизайнер П’єрпаоло Лаццаріні не сидить на місці і активно розширює свою колекцію інноваційних і трохи екстравагантних проектів. Його нова компанія Floating Motors дозволить перетворити вантажні автомобілі на електричні човни.

Цей метод, що отримав назву resto-float, може дати друге життя будь-якому легендарному суперкару минулого. Він передбачає відновлення будь-якої старовинної моделі, але без використання технічної автомобільної платформи. Кузов машини буде встановлений на багатокорпусну основу (катамаран) або буде комплектуватися підводними крилами.

Довжина такої «іграшки» може варіюватися, залежно від побажань, і всі вони отримають можливість розширеної моторизації, включаючи один або пару електродвигунів потужністю від 20 до 270 к.с. Також автолодку можна буде стандартно оснастити підвісними двигунами від 40 до 350 к.с.

Поточними пропозиціями Floating Motors є зоряна лінійка відновлених класичних автомобілів, включаючи VW Microbus, Fiat 500, Mini Cooper, Porsche 550 Spyder і Jaguar E-Type. В основному, такі Карботи можуть використовуватися для прибережних вод або в якості прогулянкових човныв на озерах. Але в планах компанії також запропонувати їх в якості тендера для суперяхти або водного шаттла від пляжу до готелю.

Поділитися:

Повернутися