Ідеї подарунків від Riva Boutique

05.11.2021

Ідеї подарунків від Riva Boutique

Ідеї подарунків від Riva Boutique

Ідеї подарунків від Riva Boutique

НІЖ AQUARAMA І RIVAMARE

Серед безлічі предметів, традиційно пов’язаних з яхтингом, матроський ніж, безумовно, посідає перше місце у списку, і його все ще не витіснив цифровий аналог.

Riva спільно з виробником столових приладів Saladini з міста Scarperia розробили два види аксесуарів. Для першого з них натхненням став класичний човен Riva Aquarama, тому рукоятка ножа виготовлена з дерева, а лезо – з полірованої сталі. Другий аксесуар своїми лініями нагадує сучасну яхту Rivamare, тож ніж виконаний зі сплавів та матової сталі. Матеріали, які використані для створення обох ножів, дарують неймовірні тактильні відчуття.

У комплект входить елегантний шкіряний чохол, який дозволить взяти аксесуар із собою та стати «союзником» під час яхтингу. Обидва предмети можуть бути встановлені на елегантну опору з оргскла. Завдяки цьому вони також служать як предмети мистецтва, які ідеально підходять для прикраси будинку або офісу.

Вартість: € 690

СОНЦЕЗАХИСНІ ОКУЛЯРИ AQUARAMA

Сонцезахисні окуляри Riva Aquarama від Movitra своїми вигинами завдячують відомим відкритим ранебаутам Riva. Ацетат целюлози, отриманий в результаті обробки бавовняних волокон – основного матеріалу оправ – поставляється провідними компаніями італійської мережі.

Модель оснащена новою системою захисту від можливих ударів та подряпин. Лінзи Zeiss можуть бути як поляризованими, так і антивідблисками, щоб забезпечити неспотворену картинку.

Вартість: € 390

ДЕРЕВ’ЯНА МОДЕЛЬ ЧОВНА AQUARIVA

Цей легендарний човен уособлює поворотний момент в історії бренду. Саме з неї почалася еволюція стилю всіх наступних моделей класики до сучасності. Ось уже понад тринадцять років, з моменту першого показу Aquariva, вона красномовно є сучасним образом легендарних моделей Riva з червоного дерева.

Цей мініатюрний шедевр, що ідеально підходить для нестаріючих серцем, був відтворений з використанням оригінальної деревини. До нього додається буклет із захоплюючою морською термінологією, назвою частин та компонентів човна, що робить дерев’яну модель Aquariva чудовим способом прилучення до дивовижного яхтового світу.

Вартість: € 170 

КОМПЛЕКТ «РІВА АТМОСФЕРА»

Набір складається зі свічки, виготовленої Culti Milano для Riva, та оригінального автентичного тримача, який особливо наголошує на морських традиціях. Раніше подібні пристрої використовувалися для предметів, які мали залишатися у збалансованому стані, насамперед компаси, хронометри і годинник.

Використовуючи фірмові матеріали та породи дерева, Riva Brand Experience створила універсальний тримач для свічок та ароматів для будинку, який запобігатиме розливу рідин навіть під час шторму. Відмінно підходить для будь-яких умов і стане в нагоді під час морської прогулянки.

Вартість : € 335

Поділитися:

Повернутися