Концепт 69-метрової суперяхти Shape від Lazzarini

11.02.2022

Концепт 69-метрової суперяхти Shape від Lazzarini

Концепт 69-метрової суперяхти Shape від Lazzarini

Концепт 69-метрової суперяхти Shape від Lazzarini

Італійська дизайн-студія, широко відома своїми ексцентричними витворами, представила черговий футуристичний витвір – 69-метрову суперяхту. Концепт, який отримав назву Shape, має справді унікальний силует із гладкими лініями та глянсовим корпусом металік, який натякає на технології майбутнього, впроваджені на яхті.

Визначною особливістю є, як її називають у Lazzarini, “палуба з діркою”. Надбудова з таким «отвором» виглядає як небачена раніше унікальна візуальна пам’ятка. Цей відкритий простір у центральній частині головної палуби може бути кастомізований. Як варіант – залишити цей простір порожнім, щоб він працював як зона відпочинку на сонці. Ця палуба також обладнана сходами, що спускаються до моря, щоб здійснювати занурення.

Пейзажний басейн із скляним дном розташований на верхній палубі. Це дозволяє плавцям зверху дивитися на тих, хто внизу, чи навпаки. Тут також є вертолітний майданчик. Ще одна відкрита зона лаунжу є палубою нижче, а до пляжного клубу із величезною дайвінг-платформою та солярієм примикає гараж для водних іграшок.

Інтер’єри плануються не менш захоплюючими. Житлові простори розташовані в кормовій частині та займають дві палуби. Під шість VIP-кают відведено нижній рівень, а загальні гостьові простори, включаючи джакузі – палубою вище.

На додачу до всього, Shape розроблений для функціонування виключно на екологічно чистій енергії. Сонячні панелі на верхній палубі промовисто говорять про те, що суперяхта отримає гібридну силову установку або працюватиме на водні. В цілому, Shape справді ламає всі суперяхтові шаблони. Наскільки практичний цей концепт і знайде свого власника – покаже час.

Поділитися:

Повернутися