Краєвид на синю далечінь: 5 унікальних полів для гольфу на березі моря

01.06.2020

Краєвид на синю далечінь: 5 унікальних полів для гольфу на березі моря

Краєвид на синю далечінь: 5 унікальних полів для гольфу на березі моря

Краєвид на синю далечінь: 5 унікальних полів для гольфу на березі моря

Аристократична гра в гольф – це не тільки приємний спорт, а й чудові краєвиди навколо. І безсумнівно, серед найкрасивіших полів для гольфу виділяються ті, вид з яких відкривається на блакитні води.

По всьому світу є віддані шанувальники гри і морського бризу, тому і майданчики розкидані по різних країнах. Незмінне одне – коли гольфіст залишається наодинці з ключкою, м’ячиком на смарагдово-зеленому газоні, додати сюди можна тільки відмінний вид на глибоку синяву моря.

Golf de Dinard, Франція

Коли гольф став остромодною розвагою на початку ХХ століття, поля почали з’являтися на численних прибережних курортах. Наприклад, у Франції перші майданчики з’явилися вже в кінці XIX століття.

Одним з найбільш привабливих став створений в 1887 і відкритий в 1890 гольф-клуб Динара на півночі Бретані в комуні Сен-Бріак-сюр-Мер. Поле на 18 лунок розташувалося прямо біля моря, пропонуючи чудовий вид на вершину Пуант-де-ля-Е.

На піщаних дюнах, скелях і рівнинах обладнані піщані ж майданчики, що надає комплексу ще більш мальовничий вид. До слова, на майданчику є лунка, що входить до переліку кращих лунок за версією Golf Magazine US; її номер – 6.

Taba Heights, Єгипет

Курорт світового класу в приголомшливому природному середовищу на східній стороні Синайського півострова з видом на Акабської затоки, Ізраїль, Йорданію і Аравію не міг обійтися без гольфу.

Цілорічне місце для відпочинку, розташоване між гірським хребтом і п’ятьма кілометрами піщаних пляжів у бірюзових вод Червоного моря включає низку розкішних готелів, яхт-клуб, центр водного спорту, а також чудові поля для гри в гольф.

У Taba Heights Golf Resort проводяться чемпіонати світового рівня, а для гравців, що не мають достатнього досвіду, пропонуються послуги інструкторів. І все це – на тлі чудового виду на морську гладь і серпанок гір.

BlackSeaRama, Болгарія

Несподіваний факт – в Болгарії розташовані професійні поля для гольфу, з яких відкриваються неймовірні види на Чорне море. Білосніжні скелі, смарагдові пагорби і просто чудові заходи сонця роблять це місце дійсно привабливим.

BlackSeaRama – перше чемпіонське поле для гольфу в Болгарії на 18 лунок. На рівнинній місцевості створено чудове класичне поле для гольфу зі стрімкими скелями. Весь дизайн виконаний з повагою до гравця і врахуванням максимальних шансів для хорошого раунду на полі для гольфу.

Alcaidesa Links, Іспанія

Поле було відкрито в 1990. Це горбиста прибережна рівнина з прямовисною скелею, звідки відкривається приголомшливий вид на Середземне море, Гібралтарську протоку і далекі гори Атлас в Північній Африці. Також є чудова тренувальна площадка з 72 відсіками, простора тренувальна зона з галявиною для гольфу і коротка ігрова зона.

Займаючи 35-е місце на півдні Іспанії і 71-е місце серед 100 кращих полів для гольфу в Іспанії, поле для гольфу Alcaidesa Links є найстарішим з двох полів, розташованих в Alcaidesa Golf Resort. Ігрове поле має 18 лунок, розташованих так, щоб додати грі різноманітності і глибини.

Pebble Beach, Каліфорнія, США

У США гольф – гра поширена і улюблена, в зв’язку з чим практично в кожному місті є поле для гольфу, а то й кілька. Але одним із старовинних і розкішних можна вважати гольф-клуб Pebble Beach.

Тут відкривається один з найзахопливіших пейзажів світу – невеликий півострів зі скелястими берегами, озерцями, з трьох боків оточений вируючими водами Тихого океану.

З 1947 року в гольф-клубі Pebble Beach проводиться національний турнір PGA TOUR Pro-Am, а також п’ять відкритих чемпіонатів США і один чемпіонат PGA. Поле є справжнім випробуванням для гравців в гольф всіх рівнів, а деякі з лунок відомі чудовим розташуванням вздовж берега Тихого океану (№ 7-10), які і привертають найбільше уваги.

Поділитися:

Повернутися