Оновлення Sport-fly лінійки від Riva

07.06.2021

Оновлення Sport-fly лінійки від Riva

Оновлення Sport-fly лінійки від Riva

Оновлення Sport-fly лінійки від Riva

Зовсім недавно італійська верф Riva спустила на воду інноваційну Riva 76 ‘Perseo Super. Цей човен з спортфлайбріджной лінійки став ще досконалішим. Є безліч причин закохатися в нову Riva 76 ‘Perseo Super – спадкоємицю однойменної моделі, яка перевершила очікування з точки зору дизайну, естетики та ергономіки.

«Тільки Riva може зробити щось ще більш легендарним, тому що на верфі прекрасно розуміють традиції бренду, його естетичні та технологічні ноу-хау», – прокоментував Альберто Галассі, генеральний директор Ferretti Group.

Нова Riva довжиною 23,25 метри і шириною 5,75 метрів є результатом співпраці Officina Italiana Design і Ferretti Group. Скління корпусу і надбудови площею понад 40 м2 прикрашають обтічний профіль яхти і ще більше підкреслюють спортивну спрямованість. Деталі з червоного дерева і полірованої нержавіючої сталі, які виконують як технічні, так і дизайнерські функції, віддають данину споконвічним традиціям Riva.

У кокпіті, спроектованому для максимального комфорту, обідня зона при необхідності може легко перетворитися в просторий майданчик для засмаги, якщо опустити стіл і накрити його подушками.

Сандек ідеально інтегрований в загальну аеродинамічну стилістику, а також сприяє відпочинку як в повній самоті, так і цілою компанією, володіючи просторою зоною для засмаги. Тут же знаходиться пост управління, а основний місток ненав’язливо вписан серед елегантної обстановки салону.

При стандартному плануванні на нижній палубі Riva 76 ‘Perseo Super можуть розміститися 6 гостей в трьох каютах – кожна з них з ванними кімнатами. На борту також вперше реалізована компоновка з повністю відділеною кухнею. Також в класичній версії пропонується невеликий салон, але власник може вибрати замість нього четверту додаткову каюту. Всі гостьові простору забезпечують відмінну звукоізоляцію, а в майстер-апартаментах вона ще більш посилена. Вишукане поєднання дуба пісочного кольору і лакування світлих і темних тонів є родзинкою інтер’єрів. В якості альтернативи власник також може вибрати деревину палісандр.

Riva 76 ‘Perseo Super буде оснащуватися двома двигунами MAN по 1500 к.с., розвиваючи 32 вузла максимальної швидкості або 28 вузлів комфортної круїзної швидкості. Опціональна моторизація передбачає два MAN по 1800 к.с., розганяючи човен до максимальних 37 вузлів або 32 вузлів круїзної швидкості. Також яхта може бути обладнана інтерцепторами Humpfree, джойстиком AVENTICS і гіростабілізатором Seakeeper NG18.

Офіційна прем’єра Riva 76 ‘Perseo Super відбудеться в рамках Cannes Yachting Festival 2021.

Поділитися:

Повернутися