Pershing 8X отримав нагороду Motor Boat Awards 2021

27.01.2021

Pershing 8X отримав нагороду Motor Boat Awards 2021

Pershing 8X отримав нагороду Motor Boat Awards 2021

Pershing 8X отримав нагороду Motor Boat Awards 2021

Інноваційний дизайн в поєднанні з новаторською естетикою і сучасними технологіями завжди стають виграшними факторами. Саме вони, як правило, призводять не тільки до популярності і клієнтів і комерційному успіху, але і до захопленої оцінкою експертів в області яхтингу. 19 січня Pershing здобув перемогу на престижній премії Motor Boat Awards 2021, де група експертів оцінювала човна за їх інновації, технічні параметри і стиль. На віртуальній церемонії нагородження Pershing 8X переміг в категорії Custom Yachts, де також враховувалися результати ходових випробувань.

Pershing 8X – це результат співпраці між Fulvio De Simoni і інженерним підрозділом Ferretti Group. Довжина яхти складає 25.55 метра, а ширина 5.86 метра. Побудований з полегшеного вуглецевого волокна, він забезпечує економну витрату палива. Pershing 8X має гладкими і спортивними лініями, а також фірмовими особливостями верфі: вражаючими бічними крилами і аеродинамічним профілем.

Pershing 8X – це не просто інновація серед нових човнів бренду, це прорив в галузі всіх прогулянкових яхт. І причина цього – корпус з назвою Music Hull. Якщо коротко, то ця технологія дозволяє насолоджуватися музикою під водою під час занурень з аквалангом або розсікаючи хвилі на гідроциклі.

Ще одна технічна розробка, якої в Pershing особливо пишаються – це нове покоління пропульсивного приводу від TopSystem. Єдиний інтерфейс управління Xenta Systems і Naviop-Simrad LOOP дозволяє полегшити маневрування, навігацію або моніторинг. Простіше кажучи, в Ferretti Group змогли розробити такі рішення, які беруть на себе складні функції взаємодії двигунів і інших бортових систем, а будь-кому, хто піднімається на капітанський місток, керування човном здається інтуїтивно зрозумілим і простим.

Цій важливій нагородою Pershing ще раз підтверджує, що він є унікальним брендом, яким захоплюються у всьому світі, завдяки інноваційному дизайну та технологій.

Поділитися:

Повернутися