Попутного вітру: 6 кращих напрямків для кайтсерфінгу

09.09.2020

Попутного вітру: 6 кращих напрямків для кайтсерфінгу

Попутного вітру: 6 кращих напрямків для кайтсерфінгу

Попутного вітру: 6 кращих напрямків для кайтсерфінгу

Вітер, хвилі і сонце – що ще потрібно для щастя? Тільки катання на дошці, що рухається завдяки силі вітру і спеціальному вітрилу – кайту. Це щось середнє між традиційним серфінгом і вітрильним спортом, але при цьому не потрібно володіти рекордною фізичною силою і витривалістю.

Фактично кайтинг – це катання на дошці за допомогою тяги, створюваної вітрилом або повітряним змієм. Для підтримки форми можна кататися навіть взимку, на відміну від інших водних видів спорту – замість дошки пересуваються на лижах чи сноуборді. Однак найприємніший все ж кайтинг на воді – кайтсерфінг.

Цей водний вид спорт вимагає великого відкритого простору і вітряної погоди, тому кайтерами особливо цінуються прекрасні острови з тропічним кліматом.

Кабарете, Домініканська Республіка

Всього півгодини їзди від аеропорту Пуерто-Плата – і Ви в одному з кращих місць для кайтсерфінгу – Кабарете. Пару десятиліть тому це було невелике рибальське село, але чудові кліматичні умови (особливо вітер, що дме завжди в одному напрямку і з однаковою силою) зробили Кабарете «Меккою» для любителів активного відпочинку на узбережжі теплого моря.

Саме тут розташований пляж Кайт Біч (Kite Beach), де виділені місця для заняття серфінгом, віндсерфінгом або дайвінгом. Кращий час для відвідування – з середини грудня до кінця січня, коли швидкість вітру коливається між 10 і 15 м / с – ідеально для кайтсерфінгу.

Ле Морн, Маврикій

Знаменитий острів спецій в Тихому океані славиться неймовірно теплим кліматом – літо тут найпрохолодніша пора року і температура повітря не перевищує 25 градусів. З червня по серпень на острові дмуть сильні вітри, тому кайтери цінують цей час.

Піщані пляжі добре захищені від високих океанських хвиль численними кораловими рифами. Найкраще для занять кайтсерфінгом підходить мис Ле Морн (Le Morne), де в блакитних лагунах можуть вчитися новачки, а досвідчені спортсмени ловлять рифові хвилі.

Боракай, Філіппіни

Чи не занадто розрекламований серед туристів острів Боракай знаходиться в 300 км від столиці Філіппін. Вітру тут стабільні (близько 10 м / с), а вода при цьому практично спокійна – мальовничий кораловий риф захищає від великих хвиль затишні бухти.

Парос, Греція

Співзвучна вітрилам-парусам назва острова повністю виправдана – тут просто неймовірні умови для занять кайтсерфінгом. Білосніжні широкі піщані пляжі, тепла блакитна морська вода, практично повна відсутність хвиль при стабільному вітерці – ідеально як для досвідчених кайтеров, так і для новачків. Найпопулярнішим є пляж Пунда Біч (Pounda Beach).

Набк, Єгипет

У єгипетському Шарм-ель-Шейху, напевно, можна зайнятися будь-яким водним видом спорту – від дайвінгу до кайтсерфінгу. У 10 хвилинах їзди від аеропорту розташований район Набк, де є мілководна лагуна, а північніше – затока. Це означає, що покататися тут можна як на спокійній воді, так і по хвилях – вітер не припиняється і дме зі швидкістю 10 м / с.

Найкраще в Набк приїжджати влітку, оскільки в цей час температура води висока, а швидкість вітру – оптимальна. Взимку ж є ризик зануритися в холодну воду або просто не отримати задоволення від катання через занадто сильний вітер.

Мауї, Гаваї

Другий за величиною острів Гаваїв – ще й одне з кращих місць для кайтсерфінгу, ще й передбачувана батьківщина цього спорту. У 1990 році тут пройшли перші змагання – і це не дивно, адже мальовничі піщані береги, теплі води і сильні вітри дозволяють насолоджуватися катанням круглий рік. Пляж Канаха визнаний кращим місцем для катання новачків, а західна область острова – для досвідчених спортсменів.

Поділитися:

Повернутися