Прем’єри Ferretti Group на Cannes Yachting Festival

01.07.2021

Прем’єри Ferretti Group на Cannes Yachting Festival

Прем’єри Ferretti Group на Cannes Yachting Festival

Прем’єри Ferretti Group на Cannes Yachting Festival

Схоже, що пандемія йде на спад або дала невеликий перепочинок, тому яхтові шоу можуть поступово повертатися в офлайн-формат. Ferretti Group підтвердила проведення свого щорічного заходу Private Preview в Яхт-клубі Монако, а також вона візьме участь в 43-му Каннському яхтовому фестивалі, що пройде з 7 по 12 вересня 2021 року на Лазурному березі. Кілька моделей будуть представлені вперше – це Riva 68 ‘Diable і 76’ Perseo Super, Pershing 6X і Wally WHY200. Також всі бажаючі зможуть побачити Ferretti Yachts 1000, офіційна прем’єра якої відбулася кількома місяцями раніше на Venice Boat Show в Італії. Стиль, інноваційні технології та комфорт – всім цим ви зможете насолодитися на борту яхт Ferretti Yachts, Pershing, Riva і Wally.

RIVA 68 ’DIABLE

Це діамант в лінійці відкритих яхт, що поєднує в собі динаміку, інновації та комфорт. У новій 20-метрової моделі Riva 68 ‘Diable втілені дизайнерські інновації і одночасно любов до традицій і деталей, які сьогодні є візитною карткою бренду. Однією з пам’ятних особливостей став новий хардтоп з елегантним дизайном, в якому всі технічні компоненти приховані від сторонніх очей. Він захищає центральну частину палуби: обідню зону, кухню і пост управління. Не менш вражаючою стала рухома конструкція в хардтопі, яку можна відкрити з декількох сторін для максимального комфорту під час прогулянки. Riva 68 ‘Diable буде оснащуватися двома MAN V12 по 1550 к.с. в стандартній версії або парою двигунів по 1650 к.с. в якості опції.

Нижня палуба має класичне планування. Майстер-каюта розташована в найширшій частині палуби, по лівому борту – сьют з двома односпальними ліжками і VIP-каюта в носовій частині. У кожній каюті є власна ванна кімната, а також вони обертаються навколо загального універсального простору з кухнею і невеликим лаунжем.

RIVA 76 ’PERSEO SUPER

Це інноваційна спадкоємиця однойменної моделі, яка заслужила високі оцінки з точки зору дизайну, естетики та ергономіки. Riva 76 ‘Perseo Super має довжину 23.25 метра і ширину палуби 5.75 метра. Скління корпусу і надбудови площею понад 40 м2 роблять профіль ще більш обтічним і підкреслюють спортивну спрямованість яхти. Деталі з червоного дерева і полірованої нержавіючої сталі, які не тільки мають практичну функцію, а й служать прикрасою екстер’єру, – данина споконвічним традиціям Riva.

Особливістю екстер’єру став скляний дах з відкриваємою секцією, що дозволяє наповнювати лаунж світлом і свіжим повітрям. У кокпіті обідня зона при необхідності може легко перетворитися в просторий майданчик для засмаги завдяки механізму столу, який опускається на телескопічних направляючих.

У стандартному плануванні нижня палуба Riva 76 ‘Perseo Super розрахована на розміщення 6 гостей в трьох каютах з власними ванними кімнатами, тут же є окрема кухня. У цьому ж компонуванні передбачений і салон, проте замість нього можна розташувати четверту каюту.

PERSHING 6X

Серія Generation X поповнилася ще однією моделлю, яка відображає саму сміливу сторону бренду, а саме – швидкість. Pershing 6X зможе розвивати максимальні 48 вузлів з двома MAN V12 по 1550 к.с.

При довжині 18.94 метра і 4.8 метра в ширину Pershing 6X об’єднує всі передові технології верфі в компактному форм-факторі. Модель відразу приковує до себе погляд завдяки аеродинамічному профілю і великому склінню, яке наповнює нижню палубу природним світлом. Також на борту з’явився просторий санпад на кормі, стіл з карбону і тика в обідній зоні і шезлонг з похилою спинкою. Перший корпус Pershing 6X має планування з трьома гостьовими каютами – майстер-апартаментами, VIP в носовій частині і гостьовим сьют по правому борту.

FERRETTI YACHTS 1000

FY 1000 довжиною майже 30 метрів – не тільки флагман верфі, а й перше судно Ferretti Yachts з формою корпусу як у водомістських яхт. Для його споруди використовувалися композитні матеріали, а надбудова і хардтоп повністю виконані з карбону. Верф істотно змінила підхід до планування на борту за допомогою безпрецедентних дизайнерських рішень і настроїв інтер’єру.

В основі FY 1000 полягає ідея неперевершеного комфорту як на відкритому повітрі, так і в інтер’єрі. Останній, до всього іншого, може бути виконаний в абсолютно різному настрої. У класичному дизайні внутрішніх приміщень використовуються м’які, збалансовані колірні тони і легкі контрасти, а при сучасній кольоровій схемі зустрічаються більш сміливі відтінки.

FY 1000 отримає пару двигунів MTU 16V 2000 M86L по 2217 к.с. в стандартній версії, а опціональна моторизація передбачає два двигуна по 2638 к.с.

WALLY WHY200

Wally націлився на сегмент компактних суперяхт, представивши модель WHY200 довжиною 27 метрів. Дизайнери змогли дивним чином забезпечити гостям більше 200 м2 внутрішніх просторів і 144 м2 відкритих майданчиків. На нижній палубі – в залежності від обраного планування – можна розмістити три або чотири двомісні каюти для гостей.

Нова WHY200 виділяється не тільки своєю ергономікою, але і в першу чергу, своїми технічними характеристиками. Це перша гібридна яхта Wally, оптимізована для морських переходів і в водомістському, і одночасно в напівводомістському стилі. Простіше кажучи, вона може бути як швидкохідною яхтою, так і рухатися з економною витратою палива. Завдяки унікальному корпусу і силовій установці останнього покоління швидкість WHY200 становить 23 вузла.

Поділитися:

Повернутися