RIVA 50M “RACE”

24.03.2019

RIVA 50M “RACE”

RIVA 50M “RACE”

RIVA 50M “RACE”

23 березня 2019 року в італійській Анконі відбувся спуск на воду 50-ти метрової красуні – супер’яхти від верфі Riva, названої «Race» її власником.

Яхта Riva 50m «Race» відрізняється комфортом, елегантністю, стилем і незрівнянними стандартами естетики. Вона виконана з максимальною уважністю до всіх найдрібніших деталей і втілила основні цінності Riva, які зробили компанію легендою в міжнародному світі яхтингу.

Новинка об’єднала в собі самі передові технологічні рішення і безпомилковий стиль, щоб задовольнити найвибагливіший смак, вимоги і очікування її італійського власника.

Riva 50 m є продуктом партнерства між Officina Italiana Design на чолі з Мауро Мікеле і Серджіо Беретта і інженерною командою, створеної для розробки супер’яхти Riva разом з Ferretti Group Product Strategy Committee.

«Riva 50 m – це величезний стрибок вперед для Riva та світу яхтингу. Ця яхта і її унікальна пишність, посилена вражаючими розмірами, також є чудове досягнення для підрозділу Riva Superyacht, яке побудувало найбільшу Riva. Від найдрібніших деталей до захоплюючого дизайну ця 50-ти метрова яхта втілення ультрасучасного бачення яхтобудування », – прокоментував генеральний директор Ferretti Group Альберто Галасси.

Поділитися:

Повернутися