RIVA 54 METRI. Новий орієнтир для фанатів бренду

01.11.2025

RIVA 54 METRI. Новий орієнтир для фанатів бренду

RIVA 54 METRI. Новий орієнтир для фанатів бренду

RIVA 54 METRI. Новий орієнтир для фанатів бренду

В Анконі спущено на воду перший корпус Riva 54METRI. Це найбільша яхта в історії бренду. Судно довжиною 54 метри та шириною 8,6 метра повністю виконане з алюмінію і має валову місткість трохи менше 500GT.

Витончені спортивні лінії корпусу Riva 54METRI підкреслені витонченою комбінацією відтінків Moon Grey, London Grey та Bright Black з елементами полірованої сталі.

Нова Riva має чотири палуби, з’єднані центральним ліфтом. Вона може розмістити до 10 гостей у чотирьох каютах та розкішних апартаментах власника в носовій частині головної палуби. Для екіпажу чисельністю 11 осіб передбачено п’ять двомісних кают та капітанська каюта поряд з рульовою рубкою.

Головна особливість Riva 54METRI – вражаючі відкриті простори. У кормовій частині розташована велика платформа, що трансформується. Широкий боковий прохід веде до пляжної зони, де центральне місце займає п’ятиметровий басейн, оточений шезлонгами. На кілька щаблів вище, на головній палубі, є гостьова зона. Це досить великий простір з диваном, кріслами та баром при вході до головного салону.

Інтер’єри яхти оформлені вишуканим мармуром Sahara Noir та Bianco Rhino, який поєднується з панелями з натурального тику та шкіряною обробкою, що створює елегантні контрасти кольорів та текстур по всьому судну.

Велику увагу приділено приватності гостей: передбачені спеціальні маршрути для екіпажу, щоб забезпечити непомітне та ефективне обслуговування на всіх палубах. Акустичний комфорт також на рівні завдяки рішенням, які забезпечують максимальну звукоізоляцію та мінімізують вібрації. Серед них — чотири електричні стабілізатори та два електричні керма, які працюють тихо та ефективно.

Секції надводного простору в кормовій частині розкриваються, утворюючи тераси лише на рівні води. Тендери та водні іграшки зберігаються в носовій частині.

Високотехнологічність Riva 54METRI особливо впадає в око в рульовій рубці, яка оснащена двома радарами X-діапазону, підключенням 5G, антеною Starlink, повною системою ECDIS, трьома 27-дюймовими сенсорними екранами і 44-дюймовим широкоформатним монітором.

Поділитися:

Повернутися