Техпідтримка та сервісне обслуговування яхт в Україні

Техпідтримка

Сервісне обслуговування

Ми надаємо повне сервісне обслуговування яхт. За Вашим запитом наші фахівці вилітають в будь-яку точку земної кулі. Завдяки нашому статусу офіційного представника – ми маємо можливість максимально швидко замовити і доставити необхідні комплектуючі частини.

Гарантійні зобов’язання верфі обов’язково будуть прописані в контракті на будівництво. Верф протягом гарантійного періоду забезпечує усунення всіх можливих поломок і дефектів. Ми здійснюємо повну підтримку власнику яхти всіх гарантійних зобов’язань верфі.
Harantiyni zobov’yazannya verfi obov’yazkovo bu

Технічний супровід та сюрвей

Розробка проекту будівництва та професійний контроль за кожним етапом будівництва яхти. Контроль дотримання верф’ю всіх необхідних стандартів і можливих змін за проектом.

При придбанні не новою катера або яхти, необхідно чітко розуміти її технічний стан. Ми професійно зробимо сюрвей будь-якої яхти за Вашим запитом перед здійсненням операції купівлі/продажу.

Для отримання задоволення від своєї яхти або катера, необхідно гарне технічний стан. Ми супроводжуємо і перевіряємо Вашу яхту, для того щоб Ви були ній впевнені і могли покластися на незалежну думку експертів.