Техпідтримка та сервісне обслуговування яхт в Україні

Техпідтримка

Сервісне обслуговування

Ми надаємо повне сервісне обслуговування яхт. За Вашим запитом наші фахівці вилітають в будь-яку точку земної кулі. Завдяки нашому статусу офіційного представника – ми маємо можливість максимально швидко замовити і доставити необхідні комплектуючі частини.

Гарантійні зобов’язання верфі обов’язково будуть прописані в контракті на будівництво. Верф протягом гарантійного періоду забезпечує усунення всіх можливих поломок і дефектів. Ми здійснюємо повну підтримку власнику яхти всіх гарантійних зобов’язань верфі.
serv-obsl

Технічний супровід та сюрвей

Розробка проекту будівництва та професійний контроль за кожним етапом будівництва яхти. Контроль дотримання верф’ю всіх необхідних стандартів і можливих змін за проектом.

При придбанні не новою катера або яхти, необхідно чітко розуміти її технічний стан. Ми професійно зробимо сюрвей будь-якої яхти за Вашим запитом перед здійсненням операції купівлі/продажу.

Для отримання задоволення від своєї яхти або катера, необхідно гарне технічний стан. Ми супроводжуємо і перевіряємо Вашу яхту, для того щоб Ви були ній впевнені і могли покластися на незалежну думку експертів.

tech-sopr