Rossinavi Portofino 52: нові деталі

06.01.2022

Rossinavi Portofino 52: нові деталі

Rossinavi Portofino 52: нові деталі

Rossinavi Portofino 52: нові деталі

Італійська верфь Rossinavi представила концепт і деталі свого нового проекту. Перші рендеринги яхти з корпусом і надбудовою з алюмінію Portofino 52 були показані в рамках Monaco Yacht Show 2021. Rossinavi не перший рік співпрацює з командою дизайнерів Team for Design і Енріко Гоббі на чолі. Завдяки такій колаборації та досвіду народилася нова 52-метрова суперяхта об’ємом 499 GT.

Її багатогранність найкраще втілена з прикладу сандека. Він дуже просторий, площею 130 кв.м, і тут зручно перебувати незалежно від заняття. На відкритому повітрі можна поснідати або пообідати, приймати сонячні ванни, відпочити в лаунжі або звільнити цей майданчик під вечірки.

Машинне відділення було зрушено ближче до центру судна, а тендери та водні іграшки перенесли до носової частини. Це дозволило виділити більше простору під пляжний клуб, який ще й виконаний у кількох рівнях. На площі в 60 кв.м кожен гість зможе знайти розвагу до душі – відпочити біля кромки води після запливу на шезлонгах або розслабитися в сауні та хамамі у wellness-центрі. Останній, до речі, додатково висвітлюється крізь скляну підлогу в басейні, розташованому в кокпіті.

Що стосується внутрішніх приміщень, на головній палубі знаходиться головний салон та їдальня. У носовій частині розташовані апартаменти власника на всю ширину палуби, що займають площу понад 50 кв.м. Вони були продумані у двох різних плануваннях: перше з великою вбиральнею біля входу, друге – з особистим кабінетом. Усі зони головної палуби можуть похвалитися панорамними вікнами. Крім цього на нижній палубі є ще чотири ідентичні гостьові каюти.

З цікавих особливостей – кінотеатр під відкритим небом для 6 гостей та камін у носовій частині верхньої палуби. Скайлаунж на верхній палубі також відрізняється панорамним склінням. У цій зоні також є бар з мальовничим винним та сигарним льохом.

Ретельна інженерна робота дозволяє Portofino 52 бути максимально безпечною та комфортною яхтою навіть для далеких подорожей та трансокеанських маршрутів, у тому числі завдяки сучасній системі стабілізації та технології Rossinavi Zero Noise, яка значно зменшує шум та вібрації на борту. З двома двигунами CAT C32 яхта зможе розвивати максимальну швидкість 15 вузлів та круїзну 12 вузлів. Дальність ходу на 10 вузлах становитиме 4000 морських миль.

Поділитися:

Повернутися