Wally бере участь в регаті класу Maxi

13.05.2021

Wally бере участь в регаті класу Maxi

Wally бере участь в регаті класу Maxi

Wally бере участь в регаті класу Maxi

Минулого тижня увага парусного світу була прикута до Італійської Рив’єрі, де пройшла Regate di Primavera – Splendido Mare Cup 2021. Захід проходив в затоці Тігулліо з 5 по 9 травня. Він зібрав найсерйозніші парусні яхти світу і ознаменував собою повернення гонок максі-яхт на Середземне море.

Флот Wally був представлений двома елегантними 24-метровими яхтами: Kauris II і Ryokan 2 – переможець престижного конкурсу Compasso d’Oro. Обидва парусника продемонстрували унікальний дизайн Wally: з чіткими лініями, ідеальними пропорціями і чудовими характеристиками.

«Зараз, як ніколи, люди цінують наявність яхти. Від Wally ми очікуємо побачити захоплююче видовище, так як ті, хто люблять ходити під вітрилом, нарешті повертаються на воду», – розповідає керуючий директор Wally Стефано де Віво. – «Для нас участі в регатах рівня Regate di Primavera – це важливі події, і ми будемо продовжувати сприяти їх розвитку в майбутньому».

«Біля берегів Портофіно спостерігалися змінні погодні умови. Море часом було досить неспокійним, а вітер переходив від штилю до поривчастого. Це досить непогано для класичних гонок, залишаючи незабутні враження», – говорить засновник Wally Лука Бассані. «Дві яхти Wally не відставали від заданого темпу, подарувавши приголомшливе видовище під час фінішу. Це і зрозуміло: практично рік без гонок максі-яхт власники, зі зрозумілих причин, з ентузіазмом відновлюють регату в Середземномор’ї. Wally радий допомогти власникам парусних яхт і членам Wally Class цього літа взяти участь в одній з найпрестижніших подій у світі».

Також гості змогли оцінити лінійку Wallytender. І 43wallytender, і 48wallytender виділялися не тільки яскравим дизайном, але і радували бездоганною маневреністю і керованістю.

Захід, відомий тепер як Regate di Primavera, проводиться практично щороку вже понад 40 років в Портофіно. У минулому році, природно, захід був скасований через пандемію, але в Wally прагнули відновити участь в гонках, і зробили все можливе, щоб повернутися в гоночні ряди. За останні чотири десятиліття флот Wally Class розширив свою лінійку від 24 метрів до 50 метрів в довжину.

Протягом наступних шести місяців очікуються не менш грандіозні події Wally. Після Regate di Primavera в Портофіно, очікується, що Wally візьме участь в регаті Loro Piana Super Yacht в Порто-Черво (1-5 червня), а також в кубках Giraglia Rolex Cup (16-19 червня), Superyacht Cup в Пальма-де -Майорка (23-26 червня), Maxi Yacht Rolex Cup в Порто-Черво (5-11 вересня) і Voiles de St Tropez, який закриє сезон з 4 по 9 жовтня.

Поділитися:

Повернутися