Wally входить в сім’ю Ferretti Group

22.01.2019

Wally входить в сім’ю Ferretti Group

Wally входить в сім’ю Ferretti Group

Wally входить в сім’ю Ferretti Group

19 січня, в день відкриття ювілейної Міжнародної виставки в Дюссельдорфі Boot Düsseldorf 2019 італійський холдинг Ferretti Group зробив заяву про входження культового люксового бренду Wally, еталона дизайну та інновацій, в своє портфоліо брендів.

Уклавши ексклюзивну ліцензійну угоду на бренд Wally, холдинг розширить свою лінійку торгових марок, зробивши її найширшою і найбільш інноваційною в усій італійській морської індустрії. Угода є фундаментальним кроком на шляху до придбання бренду і дозволить Ferretti Group негайно приступити до подальшого розвитку бренду.

У найближчі 4 роки – з 2019 по 2022 рр. – Ferretti Group інвестує понад 84 мільйонів євро в розвиток бренду та розробку і будівництво нової лінії продукції, причому 70 мільйонів інвестицій будуть зроблені протягом перших двох років. Нові моделі Wally будуть проводитися на верфях Ferretti Group, зокрема суперяхтенная верф в Анконі стане базою для виробництва найбільших яхт Wally.

В рамках прес-конференції на виставці в Дюссельдорфі Ferretti Group представила перший проект «нової ери», човен 48 Wallytender, яка стане однією з найбільш очікуваних прем’єр Міжнародного бот-шоу в Каннах цієї осені.

Поділитися:

Повернутися