Альтернативні jet ski: Narke GT95 і Taiga Orca

22.01.2021

Альтернативні jet ski: Narke GT95 і Taiga Orca

Альтернативні jet ski: Narke GT95 і Taiga Orca

Альтернативні jet ski: Narke GT95 і Taiga Orca

Кілька років тому на ринку гідроциклів почали з’являтися альтернативні варіанти для тих, хто піклується про навколишнє середовище, та й просто для любителів електротранспорту. Однак перші моделі вимагали удосконалення, оскільки клієнти скаржилися, що заряду акумулятора вистачає ненадовго. Яка ситуація спостерігається в 2021 році?

Narke GT95

Стильний, безшумний, з нульовим рівнем викидів – мова не про новий електрокар. Угорська компанія Narke представила нову модель електричного гідроцикли. В оновленій моделі GT95 істотно поліпшені основні показники: енергоефективність, швидкість і відстань, яку він здатний подолати.

Cyberjet, як його називають в Narke, нібито прибув з 2050 року: його зовнішній вигляд вирізняється футуристичний стилем завдяки гострим лініям. Виробник запевняє, що корпус з армованого углеволона володіє унікальною запатентованою технологією, яка дозволяє краще «видбивати» бризки і робить рух практично безшумним. Ще одна перевага електроскутера – його можна використовувати на озерах і бухтах, де для традиційних плавзасобів з бензиновим двигуном діє заборона.

Електрогідроцікл оснащений налаштованим інтелектуальним дисплеєм, на якому відображається рівень заряду, пробіг, відстань до порту, температура води і вхідні дзвінки. До речі, заряд він здатний тримати приблизно 1.5 години безперервного ходу на відстань до 50 км. Максимальна швидкість GT95 – близько 70 км / ч. При необхідності гідроцикл може автоматично перейти в безпечний режим, не втрачаючи при цьому керованість. Він уже був протестований чемпіоном світу і Європи на водних мотоциклах Петером Біро і отримав високу оцінку. Він зазначив, що Narke GT95 має відмінну швидкість і хорошу маневреність.

За словами засновника компанії, Петера Заради, світ електромобілів характеризується постійним прагненням до збільшення запасу ходу. Не виключено, що і у майбутніх моделей електрогідроціклов заряд акумулятора і дальність подорожей буде ще більше. Очікується, що після приватній презентації в Lake Balaton, Narke GT95 буде представлений у вересні в Монако.

Taiga Orca

Але угорці не єдині, хто запустив лінійку екологічних скутерів. Не відстає, а за деякими характеристиками навіть випереджає, модель канадського стартапу Taiga Motors. Їх гідроцикл Taiga Orca здатний розігнатися до 105 км / год, а заряду батареї ємністю 23 кВт / ч вистачить на 2 години безперервної їзди. Зарядити гідроцикл до 80% можна за 20 хвилин.

Orca обладнаний GPS, LTE-модулем, Bluetooth і Wi-Fi для оновлення прошивки. Ціни на нього стартують від 15 тис. Доларів і добираються до позначки в 28 тисяч в залежності від комплектації, яких на сьогодні налічується три.

Його рівень шуму при працюючому двигуні досягає позначки в 60 дБ. Для порівняння: спокійна розмова двох людей вимірюється на рівні 65 дБ, а газонокосарка видає 90 дБ.

Гідроцикл доступний в трьох кольорах – білому, синьому, і червоно-чорному відтінках. На сьогоднішній день можна зробити тільки передзамовлення, так як офіційні продажі почнуться ближче до літа 2021 року.

Поділитися:

Повернутися