Оренда яхт Одеса: зняти яхту або катер

Оренда яхт в Одесi

Навигация по разделам

Одеса – одне з найпопулярніших міст України, що приваблює туристів, в тому числі і іноземних, круглий рік. Влітку сюди приїжджають для того, щоб насолодитися відпусткою біля моря, в інші пори року – просто для того, щоб відвідати визначні пам’ятки, зробити красиві фото і просто відпочити. Прогулянка по морю – одне з улюблених розваг серед гостей міста. Однак катання на прогулянковому транспорті уздовж узбережжя разом з групою незнайомих людей підходить не всім. Щоб отримати максимум задоволення від проведення часу у відкритому морі, можна взяти на прокат прогулянкове судно. Оренда яхт в Одесі – відмінна ідея не тільки для прогулянки. На знятому на певний період часу плавзасобі можна організувати собі індивідуальну оглядову екскурсію, фотосесію, романтичну вечерю, святкування урочистої дати. Чартер яхт в Одесі на будь-який бюджет і смак доступний у нашій компанії.

 

Чому варто орендувати яхту в Одесі?

 

Подорож на орендованій в індивідуальному порядку моторнiй або паруснiй яхтi доступно кожному бажаючому. Прокат водного транспорту в мальовничому курортному місті з багатою історичною спадщиною має ряд переваг:

 

 

Зняти яхту в Одесі – це послуга доступна кожному бажаючому жителю міста та туристу. Але брати в оренду судно рекомендується тільки у перевіреної компанії, котра відповідально відноситься до виконання своїх зобов’язань перед клієнтами.

 

Що враховувати, роблячи замовлення

 

У Південній Пальмірі проблем з пошуком орендодавця, що пропонують взяти в оренду плавзасоби, немає. Замовлення плавзасобу для особистого користування – затребувана послуга в популярному серед туристів місті. Щоб вибрати надійного орендодавця, досить слідувати простим рекомендаціям:

 

 

Особливості ціноутворення

 

Першим, що вплине на ціноутворення, стане тип водного транспорту. Для групи до 10 осіб, що зацікавлена в кількагодинний подорожі по морю, підійдуть компактні відкриті моделі. Для розкішного відпочинку на морському повітрі варто вибрати моторну яхту з флайбріджем. Якщо плавзасіб потрібен для динамічного плавання, можна зупинити вибір на спортивній човні. Найдорожчою для прокату стане мега яхта, розрахована як мінімум на 30 осіб.

На вартість впливають і інші фактори:

 

 

Переваги співпраці з «Морським домом «Аркадія»

 

 

За консультацією звертайтеся до нас за вказаними на сайті контактам зручним для вас способом.