CRN ‘Maranello’ новий 67-метровий проект

01.11.2021

CRN ‘Maranello’ новий 67-метровий проект

CRN ‘Maranello’ новий 67-метровий проект

CRN ‘Maranello’ новий 67-метровий проект

Італійська верф CRN оголосила про будівництво нової 67-метрової яхти зі сталі та алюмінію. Проект під робочим номером Hull 143 та назвою ‘Maranello’ буде повністю кастомним, як і інші яхти верфі. CRN M/Y 143 покликана стати унікальною яхтою, в якій поєднуватиметься досвід CRN, дизайнерські рішення та висока якість. Крім того, у роботі над проектом беруть участь Carlo Nuvolari та Dan Lenard зі студії Nuvolari Lenard, а управління та менеджмент – під керівництвом Moran Yacht & Ship.

Маючи плавні, аеродинамічні лінії, ця яхта відрізняється незрівнянним стилем, що повністю відображає бачення і вимоги її власника. Зокрема, тут чітко простежуватиметься прагнення раціонального використання ресурсів. Усе це перегукується з пристрастю верфі до захисту навколишнього середовища. Таким чином, CRN M/Y 143 являє собою інноваційну та екологічно чисту прогулянкову яхту із сучасною гібридною дизель-електричною силовою установкою для підвищення енергоефективності та значного зниження витрати палива.

Нетривіальний синтез творчості та індивідуальності – це короткий опис CRN M/Y 143, який стане вже восьмим витвіром CRN у партнерстві з Nuvolari Lenard з 2001 року. CRN зараз будує ще 4 кастом-яхти: 62-метрову CRN M/Y 138, 72-метрову CRN, M/Y 139, 60-метровий CRN M/Y 141 і 52-метровий CRN M/Y 142.

Більше деталей про інтер’єри, кількість кают та інших технічних характеристик поки що не розголошується.

Поділитися:

Повернутися