Ferretti Yachts 860: морська симфонія

29.11.2021

Ferretti Yachts 860: морська симфонія

Ferretti Yachts 860: морська симфонія

Ferretti Yachts 860: морська симфонія

Ferretti Yachts представила новий проект, який стане поштовхом для ще більшого розвитку напрямку флайбриджних яхт. FY 860 – це третя яхта, розроблена архітектором Filippo Salvetti (зовнішній дизайн) та Ideaitalia (інтер’єри). Екстер’єр яхти відрізняється низкою нововведень: наприклад, нова форма скління підкреслює згладжений та потужний профіль.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - ferretti-yachts-860-morskaya-simphoniya_1.jpg

Скляний фальшборт на кормі дозволяє надати кокпіту унікального стилю. У гаражі є простір для тендеру завдовжки 3.95 метра та двомісного jet ski. Для флайбриджу існують кілька планувань та обладнання, включаючи меблі, багатофункціональний бар, обідню зону на вісім осіб та Jacuzzi на кормі. Хардтоп має три різні конфігурації: дві з них зі скляним люком як з механізмом відкривання, так і без нього, і з системою жалюзі. На носі є простір, який можна перетворити з обідньої зони на просторий майданчик для засмаги.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - ferretti-yachts-860-morskaya-simphoniya_4.jpg

Ferretti Yachts 860 буде доступна в класичному та сучасному настрої: перша буде представлена глибокими та теплими кольорами з яскравими контрастами, друга – більш блідими та холодними відтінками. Дизайн інтер’єру став сміливішим, гармонійні спокійні лінії переплітаються з раптовими яскравими акцентами. Гвинтові сходи з головної на нижню палубу стали центральним елементом, навколо яких вишикувалося планування та декор.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - ferretti-yachts-860-morskaya-simphoniya_5.jpg

Крім того, окремі меблі та геометричні лінії надихалися стилем ар-деко, де мінімалізм переплітається з яскравими архітектурними деталями. Класичні меблі чергуються зі свіжою сучасною естетикою.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - ferretti-yachts-860-morskaya-simphoniya_2-1.jpg

Планування нижньої палуби передбачає чотири каюти: апартаменти власника від борту до борту, VIP-каюту в носовій частині та стандартні – з двоспальним та двома односпальними ліжками, але обидві з власними ванними кімнатами.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - ferretti-yachts-860-morskaya-simphoniya_3.jpg

Ferretti Yachts 860 буде оснащена двома двигунами MAN V12 потужністю 2 000 к.с., що дозволить йти на круїзній швидкості 27 вузлів і максимальній – 32 вузла. Гіростабілізатор Seakeeper або плавникові стабілізатори можуть бути встановлені за запитом.

Поділитися:

Повернутися