Кращі напрямки для відпочинку на яхті в Середземному морі. Частина 2

03.04.2021

Кращі напрямки для відпочинку на яхті в Середземному морі. Частина 2

Кращі напрямки для відпочинку на яхті в Середземному морі. Частина 2

Кращі напрямки для відпочинку на яхті в Середземному морі. Частина 2

Середземне море пропонує всім неперевершений вибір красивих місць, які можна відвідати під час відпочинку на яхті.

Ось друга частина наших улюблених місць, які ви можете додати в список бажань на час відпустки.

Балеарські острови – Іспанія

Балеарські острови обов’язкові до відвідування для всіх, хто відпочиває на Середземному морі. Там ви знайдете найрізноманітніші пейзажі і розваги, які тільки можна знайти в цьому регіоні.

Ібіца і острова Форментера

Розташована Форментера в 6 кілометрах на південь від Ібіци. Якщо Ібіцу можна назвати «Королевою вечірок», то Форментера – її повна протилежність. Незважаючи на близьке розташування до Ібіци, Форментера передбачає зовсім інший відпочинок. Сюди їдуть заради чудових пляжів з білим піском і чистою водою бірюзового кольору, заради релаксу, чистого повітря і прогулянок босоніж під зірками.

Майорка

Майорка – одне з кращих місць Середземномор’я, і ​​це аж ніяк не просто так. Майорка є домом прихованих бухт, мавританських і римських руїн, вапнякових гір і кращих пляжів, які ви коли-небудь бачили. Ви не пошкодуєте, що кинули якір на цьому острові.

Менорка

Тут ви не знайдете жодного висотного будинку – весь острів є природним заповідником. Тут час тече неквапливо, немов ніжачись під променями ласкавого сонця, а небо і море такі пронизливо блакитні, що не зрозумієш, де закінчується одне і починається інше. Це шматочок раю на землі, в який вам неодмінно захочеться повернутися, побувавши там один раз.

Чорногорія

Це балканська країна, що складається з середньовічних сіл і прекрасних пляжів Адріатичного моря. Відпочиваючи на яхті в цих краях, вас чекають льодовикові озера, вапнякові піки і захоплюючий дух каньйон річки Тара глибиною понад 1 км.

Которська затока (Бока-Которська затока), Чорногорія

Которська затока – найбільша і мальовнича затока Адріатичного моря. Це дійсно диво природи: безліч красивих бухт, старовинні міста на березі, високі скелясті гори, що підступають прямо до берегової лінії, вузькі протоки і острови. Все це залишає незабутні враження на все життя!

Мальта і її архіпелаг

Хоча Мальта складається з безлічі островів, тільки три з них населені. Площа становить усього 300 квадратних кілометрів і омивається темно-синіми водами Середземного моря, ці місця не заповнені туристами.

Ла Валлетта, Мальта

Це столиця Мальти. Місто, створене джентльменами для джентельменів. Лицарі Святого Іоанна зробили це місце привабливим для відвідування і залишили після себе дивовижні споруди. Пляжі і особливо гавань унікальні і є одними з кращих місць Середземномор’я.

Коміно і Гозо – острова мальтійського архіпелагу

Подорожуючи по водах Середземного моря, не так вже й складно знайти скарби; Коміно і Гозо – одні з них. Ці сестринські острови пропонують туристам різні розваги: ​​від Блакитної лагуни і її бірюзових вод до сноркелинга, підводного плавання з аквалангом або просто плавання. Кинути якір в будь-який з них безперечно варто.

Поділитися:

Повернутися