Мегаяхта “Earth 300” з квитками вартістю в 3 мільйони доларів

27.04.2021

Мегаяхта “Earth 300” з квитками вартістю в 3 мільйони доларів

Мегаяхта “Earth 300” з квитками вартістю в 3 мільйони доларів

Мегаяхта “Earth 300” з квитками вартістю в 3 мільйони доларів

Колишній керівник Royal Falcon Yachts представив проект мегаяхти, рухомої за допомогою атомної енергії. Здійснити поїздку безкоштовно повезе лише щасливим студентам або вченим, обраним для участі в дослідженні наслідків зміни клімату, іншим бажаючим доведеться заплатити за круїз божевільні $ 3 мільйони.

Засновником став Аарон Олівера, який здобув популярність завдяки створенню величезної яхти для Porsche. За його задумом, судно вирушить в плавання в 2025 році з 160 вченими на борту з різних дисциплін, 20 студентами, 165 співробітниками і 40 VIP-гостями, кожен з яких може заплатити по 3 мільйони доларів за квитки.

Аарон Олівера, генеральний директор Earth 300, розповів Money FM, що ідея про такий проект яхти відвідала його під час подорожі на Мальдівах в 2015 році. Коли він пірнав з аквалангом і побачив мертві корали, загиблі в результаті надмірного окислення в океані, йому прийшла в голову ідея відправити «найяскравіших і найрозумніших» вчених на борт корабля нового покоління, щоб вони разом працювали над пошуком рішень наслідків зміни клімату.

Конструкція корабля, який буде працювати на безпечній атомній енергії, включає 22 «передові» лабораторії з штучним інтелектом, робототехнікою, машинним навчанням, обробкою даних в реальному часі і новітніми квантовими комп’ютерами.

«Це сучасна наука у морі», – сказав Олівера в ефірі Money FM.

Судно має обтічний корпус. Його довжина становить 300 метрів, це більше ніж три футбольних поля, ширина 46 метрів, а висота 60 метрів в найвищій точці, – це приблизна висота 18-поверхового будинку.

«Це судно розміром з круїзний лайнер, але не круїзне судно. Із зовнішнім виглядом суперяхти, але це не суперяхта», – сказав Олівера в радіопередачі. «На ньому є всі технології, щоб конкурувати з авіаносцем, але це не авіаносець. Він буде володіти витривалістю і дослідницькими навичками дослідного судна, але це не дослідницьке судно. Це все перераховане в одному пакеті. ”

До заснування Earth 300 Олівера був президентом Falcon Royal Yachts, де він допоміг створити дві розкішні мегаяхти, спроектовані Porsche. До цього він працював в Corporate Grand, проектуючи елітні ресторани.

Згідно з його біографії на веб-сайті Earth 300, він має «досвід роботи в безлічі галузей, від навчання та розвитку до видавничої справи, готельного бізнесу, роздрібної торгівлі та яхтингу».

На питання, чому він вирішив створити корабель для вивчення зміни клімату, Олівера сказав: «Океани – це серце планети. Без океанів не може бути життя».

В даний час Earth 300 являє собою лише амбітний концепт, який, в разі успіху може відправитися в перше плавання в 2025 році.

Але згідно зі звітом Entrepreneur, Olivera вже вклав 5 мільйонів доларів в проектування, і європейські і південнокорейські верфі, ймовірно, будуть займатися будівництвом. Новинний сайт повідомив, що загальна вартість корабля складе від 500 до 700 мільйонів доларів, при цьому деяке фінансування надходитиме від приватних інвесторів.

«Ідея полягала в тому, щоб спроектувати об’єкт, який зможе захопити уяву кожного в глобальному масштабі», – сказав Олівера на Money FM, додавши: «Такого проекту світ ще не бачив».

Поділитися:

Повернутися