Pershing 6X: новинка в серії Generation X

20.05.2021

Pershing 6X: новинка в серії Generation X

Pershing 6X: новинка в серії Generation X

Pershing 6X: новинка в серії Generation X

Успішна лінійка X поповнилася ще однією моделлю. Pershing 6X має довжину 18.94 метрів і ширину 4.80 метри. Незважаючи на свої скромні розміри, яхта вдало об’єднала всі передові технології бренду.

Pershing 6X наділений такими ж обтічними і стрімкими лініями, як і інші моделі покоління X, в ньому безпомилково вгадуються риси італійської верфі: аеродинамічний профіль, згладжена надбудова і великі зони скління. Основні нововведення, над якими працювали Ferretti Group і Fulvio de Simoni, включають в себе як загальну естетику яхти, так і поліпшення функціональності і комфорту на борту. Наприклад, верф збільшила і без того чималі прямокутні ілюмінатори, оновила конфігурацію солярію на кормі, поліпшила обідній стіл з карбону і тика в кокпіті і додала цікавий шезлонг з похилою спинкою в носовій частині човна.

Перший корпус Pershing 6X матиме планування з трьома каютами: майстер-апартаменти в центрі палуби, VIP в носовій частині і гостьова по правому борту. Всі вони спроектовані з власною ванною кімнатою з душем і зручностями. Гостьовий санвузол, в який можна потрапити як з каюти, так і з холу, буде виконувати функції денного туалету. Також на нижній палубі буде обладнана кухонна зона, яка наповнюється світлом за рахунок стельового люка. Опціональне двокаютне планування передбачає майстер-апартаменти і простору VIP-зону, до якої примикає вітальня. В інтер’єрах 6X буде використовуватися лакована деревина, шкіра Mastrotto і Poltrona Frau, а також дзеркальні панелі.

Що стосується технічних особливостей, Pershing 6X не відстає від стандартів лінійки X: з парою двигунів MAN V12 потужністю по 1550 к.с. Максимальна швидкість складе 48 вузлів, а комфортна круїзна швидкість – 42 вузла. Пост управління з карбоновою обробкою отримає два 19-дюймових монітора, а рульове управління буде доповнено електрогідравликою. Також можна доустановити інноваційний джойстик, з яким стане доступний цілий ряд розширених режимів навігації, в тому числі він полегшить маневрування в портах і закритих водах. А люк, що відкривається в носовій частині салону виведе морську прогулянку на абсолютно новий рівень.

 

Поділитися:

Повернутися