Riva 68 ‘Diable: спокуса та насолода

24.05.2021

Riva 68 ‘Diable: спокуса та насолода

Riva 68 ‘Diable: спокуса та насолода

Riva 68 ‘Diable: спокуса та насолода

Італійська верф Riva показала рендеринг нової 20-метрової моделі в класі Open. За заявою виробника, 68 ‘Diable судилося стати діамантом в лінійці відкритих яхт до 70 футів, що прийде на зміну моделі аналогічного розміру Ego Super. Цей проєкт, як і інші Riva, був розроблений Мауро Мікеле і Серджіо Беретта з Officina Italiana Design, спільно з інженерним відділом Ferretti Group.

Елегантність, динаміка і комфорт – ось на чому ґрунтується проєкт. Він містить технологічні та дизайнерські інновації, пронизані любов’ю до традицій і деталей, які сьогодні є візитною карткою бренду. Історія кожної нової яхти Riva – це подорож до джерела яхтингу і незрівнянній спадщині. Кожна модель – це технічний досвід та еволюція, проте повага до традицій і легендарного стилю бренду.

Екстер’єр

Як завжди, верф приділяє підвищену увагу ергономіці на борту, тому Riva 68 ‘Diable не стане винятком. Нова форма хардтопу має чисті обводи. Крім того, він спроєктований таким чином, щоб не тільки захистити центральну частину яхти, що об’єднає обідню зону і пост управління на головній палубі, але і приховати всі технічні вузли. Люк у даху із двостороннім механізмом відкривання дозволить додатково отримати задоволення під час прогулянки.

У кокпіті можна знайти відразу два майданчики для засмаги: шезлонг біля води та матрац, що затінюється разом з обідньою зоною за допомогою автоматичного тенту, вбудованого у хардтоп. Носова частина човна також обіцяє бути інноваційною з точки зору облаштування простору.

Інтер’єр

Нижня палуба має класичне планування, але при цьому також вийшла вельми зручною. Майстер-каюта розташована в широкій частині палуби, по лівому борту – сьют з двома односпальними ліжками й VIP-каюта в носовій частині. У кожній каюті є власна ванна кімната, а також вони обертаються навколо загального універсального простору з кухнею і невеликим лаунжем.

З двома MAN V12 по 1550 к.с. максимальна швидкість складе 37 вузлів, а круїзна – 33. Із опціональними більш потужними двигунами по 1650 к.с. яхта розженеться до 40 і 34 вузлів. Спуск Riva 68 ‘Diable запланований на літо 2021 року.

Поділитися:

Повернутися