Сучасна класика та інновації в інтер’єрі: головні тренди 2021

11.03.2021

Сучасна класика та інновації в інтер’єрі: головні тренди 2021

Сучасна класика та інновації в інтер’єрі: головні тренди 2021

Сучасна класика та інновації в інтер’єрі: головні тренди 2021

Зміна трендів в дизайні інтер’єрів відбувається постійно. Деякі рішення стають сучасною класикою, в той час, як інші забуваються вже наступного року. Ніхто не буде заперечувати, що 2020 рік суттєво відрізнявся від усього, що було раніше. Люди по всьому світу почали проводити набагато більше часу вдома, тому питання функціонального і водночас приємного оку простору сьогодні стоїть дуже гостро. 

Представляємо вам декілька основних ідей, котрі будуть переважати в інтер’єрах 2021 року. 

Комфорт понад усе

Події минулого року змусили більш уважно придивитись до просторів, у яких довелося проводити багато часу. Обстава домів та інтер’єр особистих яхт насамперед повинні бути зручними та функціональними. 

Дизайнери вважають, що у 2021 році одним з головних трендів стане комфорт в самому широкому сенсі цього слова. Дизайнерка інтер’єру Шейла Бриджес підкреслює, що “в пріоритеті добробут та стійкість”. 

Уявіть собі плюшеву м’яку оббивку, меблі з натурального дерева та книжні полиці з вашими улюбленими творами. У зв’язку із прагненням до комфорту і затишку, популярний також тренд на переосмислення старих меблів. Вінтажні комоди на низьких ніжках, столи з відкидними кришками, візочки для напоїв родом з 20-х років минулого століття — все це знову знайде своє місце в наших домівках на думку дизайнера Чару Ганді. 

Натуральні матеріали  

Використання натуральних та екологічно чистих матеріалів — прийнятий золотий стандарт інтер’єрів, котрий не планує втрачати свою актуальність. Дерево, шкіра, льон, замша, бавовна, шерсть, ротанг і бамбук — всі ці матеріали не лише дозволяють створити стильний і затишний інтер’єр, але і відповідають тренду на свідоме споживання і турботу про навколишнє середовище. 

Важливим акцентом стильного інтер’єру залишаються різноманітні текстури. Дизайнери пропонують експериментувати з фарбами і фактурною штукатуркою для придання простору яскравої родзинки.   

Фінальною фокусною точкою в інтер’єрі, виконаному з натуральних матеріалів і в нейтральних тонах, стануть живі рослини і квіти.

Багатофункціональність  

Пандемія змусила багатьох замислитись щодо функціональності обмеженого простору. Вдома доводиться працювати, розважатися, відпочивати й займатися спортом. Тренд, котрий до цього широко використовувався у внутрішньому оформленні яхт, відтепер набирає популярність і в інтер’єрах на суші.

Багатофункціональні меблі забезпечують гнучкість і універсальність. Дизайнери планують широко використовувати принцип freestanding, котрий дозволяє в залежності від настрою чи потреб легко міняти місцями меблі й предмети декору. Ідеальна симетрія в інтер’єрі поступається місцем розслабленій елегантності. 

Чудовим прикладом багатофункціональності служать відкритий простір, котрий невимушено поєднує в собі обідню зону, зону для відпочинку чи занять спортом. Такі рішення особливо популярно серед власників суперяхт.

Близькість до природи

Минулий рік також підкреслив важливість наявності комфортного простору на відкритому повітрі. Неформальним терасам, балконам і внутрішнім подвір’ям тепер планується приділяти набагато більше уваги.

Не варто обходити стороною і тренд на великі вікна. Вони забезпечують гарне природне освітлення, а також дозволяють використовувати красиві пейзажі за вікном в якості додаткового декоративного елементу. 

Для яхт така тенденція означає ще більшу увагу до оформлення верхніх палуб, пляжних клубів і відкритих спусків до води. На свіжому повітрі буде створюватись справжня лаунж-зона з баром, шезлонгами й басейном.           

Поділитися:

Повернутися