Суперяхта Arctic Owl. Космічний корабель на воді

26.03.2021

Суперяхта Arctic Owl. Космічний корабель на воді

Суперяхта Arctic Owl. Космічний корабель на воді

Суперяхта Arctic Owl. Космічний корабель на воді

«Полярник» з комфортом суперяхти – це тенденція в яхтовому дизайні, що з кожним роком набирає шалену популярність. Steve Kozloff, дизайнер з Каліфорнії, завжди пристрасно захоплювався суперяхтами, але не простими, а «далекомагістральними» і експедиційними з повною водотоннажністю. Раніше він вже представляв декілька ідей: це і судно Alexis довжиною 117 метрів, з гаражем для двох субмарин, і 113-метровий вітрильник льодового класу Caribù з ангарами для трьох вертольотів, і багато інших.

Новий концепт Arctic Owl стане частиною лінійки експедиційних яхт Goliath. Усі вони мають корпус льодового класу, який здатний витримати найсуворіші морські умови. Arctic Owl має довжину 61 метр, але при цьому не дуже велику ширину палуби для більшої економії палива. Крім традиційного сталевого корпусу з повною водотоннажністю, він має алюмінієву надбудову і гострий нос, що легко справляється з крижаною кіркою Арктичних вод. Екстер’єр судна виконаний у ретрофутуристичному стилі. Незвичайний силует поєднує в собі ламані лінії і вигини, надаючи яхті вид космічного корабля з 60-х.

Девіз Arctic Owl – втекти від усіх на край світу! Дійсно, судно дозволить з комфортом подорожувати до найвіддаленіших та навіть загублених куточків земної кулі. На Arctic Owl є все необхідне спорядження для океанських експедицій. Тут передбачені вертолітний майданчик з ангаром для ремонту, а також гаражі для тендерів і субмарини U-Boat Worx Nemo. По лівому борту будуть розміщені кран-балки для підйому і спуску на воду експедиційного устаткування і плавзасобів. Яхта буде оснащуватися двома гібридними дизель-електричними двигунами Cummins. Максимальна швидкість складе 18 вузлів, а круїзна – 16. І головна гордість: на одній заправці судно зможе подолати до 6 тисяч морських миль.

У Arctic Owl не забули і про другу важливу складову концепту – про комфорт рівня суперяхт. Просторий флайбрідж відведуть під spa-салон і оздоровчий центр, доповнивши розваги на борту великим критим басейном із лаунж-зоною в носовій частині яхти. Arctic Owl зможе розмістити десять гостей в шести каютах, з яких відразу дві будуть представлені майстер-апартаментами з панорамними видами. Обслуговувати яхту буде екіпаж з шести чоловік.

Концепції Steve Kozloff поки живуть тільки на папері. Однак він вважає, що таке судно може бути цікаво людині, яка любить досліджувати віддалені куточки світу, а не проводити вечірки на борту.

Поділитися:

Повернутися