Williams Jet Tenders нарощує потужності

28.01.2021

Williams Jet Tenders нарощує потужності

Williams Jet Tenders нарощує потужності

Williams Jet Tenders нарощує потужності

Виробник тендерів Williams Jet Tenders заявив про переобладнання свого підприємства в Великобританії, щоб нарощувати обсяги виробництва і мати можливість будувати більші моделі. Він давно співпрацює з цілою низкою топових європейських верфей, включаючи Ferretti Group, які проектують гараж на борту під конкретний тендер Williams.

Williams Jet Tenders планує інвестувати 1.36 мільйона доларів в свій завод в Оксфордширі, площею 7 500 м2. Спочатку ці потужності будуть використовуватися для виробництва лінійки Evojet, проте з «прицілом» на створення більших моделей у майбутньому. За словами виробника, коли об’єкт буде завершено, він зможе спускати на воду більше ніж 1000 тендерів на рік.

Сьогодні 7-метровий Evojet – це найбільша модель у Williams. Вона розрахована на 10-13 гостей і може розташовуватися в гаражі 40-метрової яхти. Також верф пропонує п’ять різних серій і 13 моделей від 2.8 до 7 метрів.

«Минулий рік був знаковим для компанії, і ми впевнені, що таким же буде і 2021 рік», – оголосив керівник і співзасновник Джон Хорнсбі. «Ми впровадили цілий ряд змін, визначили ключові цілі та амбіції на наступні п’ять років. Всі ці рішення є частиною розвитку Williams Jet Tenders для реалізації масштабних планів».

Поділитися:

Повернутися