Яхта Riva 88 Florida: купити в Одесі і КиєвіЯхта
Riva 88 Florida

Запросити детальну інформацію

Для отримання додаткової інформації по яхті, заповніть анкету і наш фахівець зв'яжеться з Вами.

Технічні характеристики

Поділитися:

Отримати консультацію Замовити каталог яхт через кур'єра

Riva 88 Florida – ефектна моторна яхта з рухомим хардтопом для коротких подорожей у теплих морях і океанах. Модель вперше була представлена в 2015 році. Над її створенням працюють інженери італійської верфи Рива і дизайнерське бюро Oficina Italiana Design. Лодка Riva 88 Florida є найбільшим представником формату Open. При цьому автоматизований хардтоп дозволяє їй за пару хвилин перетворитися з відкритої круїзної яхти в напівзакриту лодку.


Дизайнерська яхта з жорсткою розсувною кришкою


Спортивний зовнішній вигляд Riva Florida об’єднав стрімкий контур корпусу з подовженою носовою частиною та плавними лініями головної палуби. Утонченності силуету надають узкі панорамні вікна, ефектно перехідні друг до друга, і перламутрова расцветка сірий металік. Вінтажні інтер’єри яхти демонструють виразний ретро-стиль, чудову ергономіку та оригінальне поєднання дорогих матеріалів: нержавейка, світла шкіра, редка деревина.

Планування Riva 88 Florida включає такі зони:Ключева особливість Riva 88 Florida є жорсткою кришкою (хардтоп) із запатентованим механізмом приводу Convertible Top. Він являє собою аеродинамічну площину з прочного карбону. У закритому стані хардтоп повністю закриває лаунж-зону в носової частини. Після натискання кнопки кришка піднімається вгору і встановлюється над кокпитом.


Спортивний характер і більші можливості


Яхта 88 Florida бренда Riva отримала глисуючий корпус із високоміцного склопластику. При довжині 26,84 м ця модель здатна взяти на борт до 20 осіб, включаючи екіпаж. Два дизельних мотора MTU 16V 2000 M93 дозволяють яхті розвивати максимальну швидкість в 38,5 узлов (около 71 км/ч). Запас ходу становить приблизно 340 млн.

За ціною стандартної комплектації пропонуються:Щоб дізнатися більше про моделі 88 Florida, надайте спеціальний каталог компанії «Морський будинок «Аркадія» з доповненими фото і характеристиками. Також наш представник допоможе з вибором яхт виробництва Riva і детально розповість про умови їх продажу на території України.

Riva 88 Florida
За запитом