Яхта мрії існує: Custom Line 140 ‘

28.09.2021

Яхта мрії існує: Custom Line 140 ‘

Яхта мрії існує: Custom Line 140 ‘

Яхта мрії існує: Custom Line 140 ‘

Новий Custom Line 140 ‘стане третім проектом верфі, екстер’єри якого розроблені Франческо Пашковськи, а інтер’єри – Маргаритою Каспріні у співпраці з Custom Line Atelier. При його створенні дизайнери черпали натхнення з житлової архітектури, а також на борту можна буде побачити багато нових особливостей, в тому числі вдосконалені форми і обсяги.

Custom Line 140 ‘має валову місткість близько 400 грос-тонн і стане не тільки флагманом верфі, а й найбільшою яхтою, коли-небудь побудованою брендом. Її довжина складе 42.15 метра, а ширина – 8.57 метра. Крім того, на борту будуть активно використовуватися інноваційні технології для полегшення ваги і гібридні матеріали для підтримки високих технічних характеристик, міцності і безпеки.

Також це покращений корпус типу displacement, який дозволяє розвивати яхті високі швидкості, зокрема максимальна швидкість заявлена на рівні 21.5 вузла.

Екстер’єр

CL 140 ‘ відрізняється спортивною естетикою, з вивіреними лініями від носа до корми. Згладжені, але одночасно потужні лінії чітко транслюють приналежність до сімейства гліссуючих яхт бренду. Ілюмінатори в корпусі мають значні розміри, а скління від підлоги до стелі в салоні забезпечує прямий контакт з водою.

Щоб підсилити ефект відкритого простору, по обидва борти фальшборт має вирізи. Іншою важливою деталлю є пофарбований алюмінієвий поручень з Y-образними стійками – він стане елегантним і функціональним елементом дизайну екстер’єру. Крім того, Пашковськи подбав і про захоплююче чергування матеріалів і кольорів, де світлі структурні поверхні змінюються темним дзеркальним склом.

Основні характеристики і інтер’єр

На борту трипалубної яхти чітко поділяються потоки гостей і персоналу, а в житловій зоні зовнішній і внутрішній простір плавно перетікають один в одний. Підкреслюючи цей підхід до планування, сходи по лівому борту безпосередньо з’єднують головну палубу з сандеком через верхню палубу.

У кормовій частині пляж у води створений для того, щоб запропонувати гостям особливі умови для відпочинку і спілкування. У цій частині човна немає службових або технічних зон, тому простір може бути обставлено за бажанням власника з максимальним комфортом. А спуск і підйом тендера здійснюються через апарель по лівому борту.

На головній палубі крім просторого салону розташовані майстер-апартаменти на всю ширину палуби з двома вбиральнями і ванними кімнатами. В якості опції є можливість обладнати каюту панорамною терасою, яка буде відкриватися для того щоб надати власнику додаткову зону в безпосередньому контакті з морем. На нижній палубі розташовані ще чотири каюти: три VIP і гостьова з двома роздільними ліжками. На верхній палубі є скайлаунж з панорамним склінням, а капітанський місток обладнаний панеллю приладів Teamitalia.

Зона сандека на Custom Line 140 ‘- це панорамний майданчик, де можна насолоджуватися повною конфіденційністю. Там є і місце для релаксації з гідромасажною ванною, і окремо стоять меблі, а від сонця сандек може бути захищений біміні-топом.

Носова частина – це, по суті, відкритий лаунж, а зона з технічним обладнанням витончено інтегрована в палубу. Також тут може бути розміщений додатковий гараж, який зручно використовувати для розміщення тендера або гідроцикла.

Технології

Custom Line 140 ‘буде оснащена парою двигунів MTU 16V 2000 M96L по 2638 к.с. Архітектори приділили максимальну увагу комфорту під час переходів, щоб забезпечити акустичний «спокій», заснований на детальному математичному аналізі кожного окремого джерела шуму і його положення. Наприклад, використовувані рішення включають стабілізуючі системи, спеціальні матеріали та додаткову ізоляцію між перегородками і в стелях. Іншим внеском в акустичний комфорт є установка безшумних вихлопних систем двигуна і механізмів, спеціально розроблених для поглинання вібрацій.

Custom Line 140 ‘, як і всі яхти Custom Line останнього покоління, будуть сертифіковані відповідно до стандартів IMO TIER III, які забезпечують захист навколишнього середовища в суднобудівній галузі за рахунок зниження токсичних викидів оксидів азоту (NOx) в вихлопних газах. Яхта також відповідає вимогам міжнародної сертифікації MCA.

Поділитися:

Повернутися