Купівля яхт 2021: чому варто зробити попереднє замовлення

10.06.2021

Купівля яхт 2021: чому варто зробити попереднє замовлення

Купівля яхт 2021: чому варто зробити попереднє замовлення

Купівля яхт 2021: чому варто зробити попереднє замовлення

У багатьох країнах човноевий сезон триває від чотирьох до шести місяців – порівняно короткий період. В цей час хочеться по максимуму насолоджуватися відпочинком на борту, використовуючи кожну вільну хвилину. І, як правило, досить прикро, коли дорогоцінний час витрачається на пошук і вибір відповідного варіанту плавзасобу.

Якщо ви хочете мати можливість насолоджуватися відпочинком в сезон, виходити в море, плавати і засмагати на матраці на власному приватному острові, радимо почати пошук вже сьогодні.

Компанії панікували і побоювалися, що весь сезон може бути втрачений, так як до кінця не було зрозуміло, що робити в обставинах, що склалися. Але вже до середини літа ситуація розгорнулася з точністю до навпаки. Любителі відпочинку на воді зрозуміли, що яхта – це відмінне місце для самоізоляції, та й просто спосіб релаксу на вихідних. В умовах, що склалися – це був найнадійніший план.

Однак більша частина яхтового флоту перебувала на Середземному морі або Карибах. Деякі змогли орендувати яхту на Адріатиці, в Хорватії з Чорногорією, або в Туреччині, де кордони відкрилися вже через кілька місяців після початку пандемії. В’їзд до цих країн був найменш проблематичним, тому тиждень-інший з сім’єю на борту став чудовою альтернативою будь-якого іншого відпочинку. Однак не кожен готовий був піти на ризик: наприклад, застрягти в готелі в чужій країні, якщо раптом несподівано вступлять в силу чергові обмеження і закриються кордони. Тому сплеск інтересу до місцевих водойм вийшов на новий рівень. Багато людей стали активно цікавитися, куди можна піти з Одеси чи Києва, і що подивитися. І одночасно гостро постало питання: на чому – адже яхт на всіх не вистачить.

Дійсно, закриті кордони активізували небачений сплеск яхтової активності: люди масово побігли купувати човни, які були в наявності в Україні. Склади місцевих, і не тільки місцевих, дилерів спорожніли, та й верфі перестали справлятися з потоком замовлень. Здавалося б, в минулому році купівельний попит був вищий за звичайний, а тому наступний рік повинен був бути спокійніше і його очікує затишшя.

Так що ж за фактом відбувається в 2021 році? Ми почали вчитися жити в умовах пандемії і зрозуміли одну важливу річ: не варто відкладати плани в довгий ящик і чекати, коли ж ситуація налагодиться. Багато хто не зміг як слід відпочити в минулому році і бажають надолужити згаяне, тому сезон очікується гарячим. Як наслідок, в цьому році продажі човнів … побили ще більші рекорди. Деякі любителі яхтингу вчасно зорієнтувалися, і почали готуватися ще з минулого року – зробивши раннє передзамовлення, вони отримають свої «сани» вже цього літа. Решта, на жаль, залишиться без човна, адже на цей сезон вже практично неможливо що-небудь придбати. Хіба що, одиничну б/у, яка не факт, що підійде саме вам. І навіть тут вступає в гру аналогічне правило: чим раніше ви зробите операцію, тим більше часу у вас залишиться на те, щоб підготувати судно до сезону 2021 року.

На нові моделі Ferretti Yachts, Custom Line, Riva, Pershing, Wally і Itama попередні замовлення приймаються з початку року з доставкою на 2022 рік, однак бестселери практично повністю розпродані, а поставки покупцям почнуться не раніше 2023 року! Робіть висновки, а головне – робіть передзамовлення, щоб не пропустити наступний сезон!

Раніше ми писали про:

Riva 68’ Diable: спокуса і насолоду від італійської Ферфі.

Pershing 6X: новинка в серії Generation X.

Ferretti Yachts 1000 спустили на воду: флагман верфі Каттоліка.

Поділитися:

Повернутися