Літаючий автомобіль для яхтового гаража

02.09.2020

Літаючий автомобіль для яхтового гаража

Літаючий автомобіль для яхтового гаража

Літаючий автомобіль для яхтового гаража

Натхненний природою, створений людьми, PAL-V Liberty – перший в світі автомобіль, який може не тільки їздити, але і літати. Хто втілив мрію мільйонів, які для цього були використані технології та скільки коштує ноу-хау? Прийшов час дізнатися!

Як тільки Ніколас Кугно винайшов автомобіль, а брати Райт здійснили свій перший успішний політ, люди почали мріяти про літаючі машинах. Однак завдання виявилося не з простих, і лише через століття голландська компанія PAL-V створила перший в світі серійний літаючий автомобіль. Новаторський винахід став справжньою родзинкою торішнього автосалону в Женеві.

Кузов цього чуда нагадує трьохколісну кабіну вертольота і вміщує до двох пасажирів. Але що найголовніше – PAL-V Liberty вміє літати! Процес трансформації машини в «літаючу», займає близько десяти хвилин. Саме стільки часу потрібно автомобілю, щоб розгорнути лопаті і хвостову частину з пропелером. Мобільність дозволяє поставити PAL-V Liberty навіть в гараж середньорозмірної яхти, адже габарити машини лише трохи більші габаритів роз’їзного човна.

Тепер поговоримо про характеристики машини. Перша модель PAL-V Liberty під назвою Pioneer оснащена двома двигунами Rotax: 100-сильний для їзди по дорогах і 200-сильний для польотів. Заливши повний бак, ви зможете проїхати близько 1300 кілометрів або пролетіти 400. При цьому,гранична висота для польотів сягає 3.5 кілометра. Максимальна швидкість PAL-V Liberty в сухопутному режимі становить 160 км/год, в повітряному – 180 км/год.

Щоб отримати право літати, вам потрібно обзавестися ліцензією пілота. А чому б і ні? Перемістивши PAL-V Liberty на яхту, ви зможете досліджувати важкодоступні острови та віддалену місцевість. І, що саме головне, це буде зручно та приємно. Хоча, потрібно згадати і про ложку дьогтю. Справа в тому, що хоч і автомобіль конструктивно нагадує вертоліт, все ж зліт і посадка у нього відбувається як у звичайного літака. А значить, потрібна смуга розгону. У випадку з PAL-V Liberty підійде рівна поверхня, як асфальт, так і поле з травою, довжиною 180 метрів. Для посадки досить і більш скромної ділянки – близько 30 метрів.

PAL-V Liberty Pioneer Edition випущена обмеженою серією в 90 екземплярів. Її корпус забарвлений в яскраво-оранжевий колір, а салон оброблений чорною шкірою. Друга версія – темно-червона – це Sport Edition. Карбон і авіаційний алюміній, який використовується для виробництва корпусу, гарантує міцність і безпеку, а шкіряний салон створює відчуття затишку.

«Принцип гідроплана, що лежить в основі PAL-V Liberty, дозволив нам зробити безпечний і простий в управлінні літаючий автомобіль. Більш того, у нас вийшло зробити його компактним, що є найбільш важливим фактором для створення придатного до використання вертомобілю», – розповідає головний інженер PAL-V.

Базова вартість машини заявлена ​​на рівні € 499 000 і вже в 2021 році, перші ключі будуть передані своїм щасливим власникам. PAL-V Liberty призначені для тих, хто хоче самостійно писати історію і бути в епіцентрі революції мобільності. Винахідники запевняють, прийдуть часи, коли машини, здатні їздити лише по суші, стануть раритетом.

Готові політати? Ми так точно!

Поділитися:

Повернутися