Williams Jet Tenders оголосив про редизайн популярних моделей DieselJet 445 і DieselJet 505

13.08.2021

Williams Jet Tenders оголосив про редизайн популярних моделей DieselJet 445 і DieselJet 505

Williams Jet Tenders оголосив про редизайн популярних моделей DieselJet 445 і DieselJet 505

Williams Jet Tenders оголосив про редизайн популярних моделей DieselJet 445 і DieselJet 505

Компанія Williams Jet Tenders, провідний світовий фахівець по тендерам, реалізувала новий напрямок в дизайні і сьогодні представляє повністю оновлений дизайн своїх популярних моделей DieselJet 445 і DieselJet 505.

У нових DieselJet 445 і 505 Williams змінили дизайн надувних бортів, що поліпшило загальний естетичний вигляд і забезпечило стійкість на носі і кормі під час руху.

Рульове управління відрізняється новою компоновкою і дизайном з встановленим в центрі багатофункціональним дисплеєм Raymarine Axiom 7 в стандартній комплектації з двома спеціальними відсіками для зберігання по лівому і правому борту екрана. Чорна панель Navix, в поєднанні з рядом кнопкових перемикачів управління доповнює загальний дизайн керма, створюючи сучасний центр керування човном.

На човні також був реалізований повністю новий контурний дизайн оббивки з використанням новітніх матеріалів Silvertex. У тому числі була реалізована вбудована посадкова стійка в спинці керма, що забезпечує безпечну, стабільну і легку посадку.

Обидві моделі також стали володарками модернізованої кормової частині, що продовжує стиль дизайну, який вперше був помічений на DieselJet 415. Також обидві моделі тепер мають велику платформу для купання з однією боковою ручкою з нержавіючої сталі для полегшення підйому в воду і виходу з неї за допомогою драбини для купання.

Пропонуючи вишукану якість і комфорт, DieselJet 505 є максимально практичним і тепер має додаткове сидіння перед рульовою консоллю, збільшуючи місткість тендера до 8 + 1. Довжина тендера становить 5,03 м, він оснащений 68-літровим паливним баком в стандартній комплектації і дизельним двигуном Yanmar 4JH4 потужністю 110 к.с. Він може розвивати швидкість до 40 миль на годину і доступний в різних кольорах, з різними бортами і оббивкою. Пропонуючи максимальну гнучкість і надійність в морі, DieselJet 505 доступний з повною сертифікацією SOLAS (Безпека життя на морі).

DieselJet 445 – це розкіш в компактному корпусі, а тепер він може ще і похвалитися більш функціональними сидіннями в носовій частині завдяки переміщенню керма в корму, збільшуючи місткість до 7 + 1. Тендер має довжину 4,5 м, в стандартну комплектацію входить 68-літровий паливний бак і дизельний двигун Yanmar 4JH4 потужністю 110 к.с. Він може розвивати швидкість до 40 миль на годину і також доступний в різних кольорах, з різними бортами і оббивкою.

Оллі Тейлор, керівник відділу комерційного розвитку Williams Jet Tenders, прокоментував: «Ми дуже раді почати повну модернізацію двох наших найпопулярніших моделей DieselJet. Ми з нетерпінням чекаємо можливості представити нові DieselJets публіці на Каннському яхтовому фестивалі 2021 року».

Поділитися:

Повернутися