Купити яхту Sessa Marine в Києві та Одесі

Яхти Sessa Marine

Навігація по розділам

Квінтесенція високій швидкості, розкоші, інноваційних конструкторських рішень в поєднанні з класичною вишуканістю та комфортом – яхти Sessa Marine.

Верф Sessa заснована в 1958 році в Італії фахівцем Камілло Брагою. Свої знання і нові розробки він застосовував у виробництві нових матеріалів, з яких будували невеликі моторні катери і легкі картоп-човни.

На початку 2000-х років, сімейна справа вийшла на світовий рівень з продажу. Були відкриті нові яхтові верфі в Південній і Північній Америці – в США і Бразилії.

У 2015 році компанію придбав Брайан Чжуан і реорганізував її в Sessa International Srl.

 

Особливості та переваги яхт Sessa Marine

 

Компанія – лідер у виробництві суден з впровадженням новаторських розробок. Продукція бренду неодноразово отримувала нагороди за кращі дизайнерські рішення, оптимальне співвідношення технічних і дизайнерських характеристик і ціни.

 

Відмінні риси моделей:

 

 

Одна з головних переваг компанії – прагнення задовольнити потреби самого вимогливого судновласника. Бренд, один із небагатьох, випускає безліч моделей на замовлення, коли комплектацію судна може вибрати майбутній господар.

 

Модельний ряд

 

В даний час лінійка човнів виробника бренду Sessa представлена ​​більш ніж 20 різноплановими моделями трьох напрямків:

 

 

Модельний ряд яхт бренду:

 

 

Концепція бренду говорить, що досягнута мета – не кінцевий пункт, а лише початок наступного етапу. Відповідно до неї, компанія постійно розвивається і рухається до досконалості.